fb pixel 5 nejšílenějších věcí, které Jaromír Soukup udělá, až se stane prezidentem ČR – G.cz
Vyhledávání

5 nejšílenějších věcí, které Jaromír Soukup udělá, až se stane prezidentem ČR

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

O tom, že se příštím prezidentem pravděpodobně stane mediální magnát a hvězda TV Barrandov Jaromír Soukup, už skoro není pochyb. Vždyť Trumpovi se taky nejdřív všichni smáli a pak udělal Ameriku "great again“. Do roku 2023 je sice ještě daleko a může se ledacos změnit, nicméně tady je věštba 5 věcí, které se jistě stanou, jestli bude Jaromír Soukup zvolen prezidentem ČR.

Martin Miko
Martin Miko 23.1.2019, 10:29

1. Z Týdne s prezidentem se stane one man show

Oblíbený pořad na TV Barrandov, ve kterém si pan Soukup povídá s prezidentem Milošem Zemanem, patří už několik let mezi nejoblíbenější televizní relace. Až se ale Soukup stane prezidentem, získá pořad nový rozměr. Bude si v něm totiž povídat sám se sebou, což ostatně dělá skoro ve všech svých 11 pořadech.

2. Neomezený stream s prezidentem

Konečně nahlédneme do života moderátorské legendy Jaromíra Soukupa, který se po zvolení prezidentem nechá neomezeně streamovat po vzoru oblíbeného filmu Truman Show. K této příležitosti by navíc mohla vzniknout sesterská televize Soukup TV, kde nahlédneme do zákulisí jeho života. Těšit se tak můžeme na plejádu soukromých večeří s Tomiem Okamurou, objímání neznámých žen nebo vymýšlení filmových a seriálových rolí pro Kateřinu Brožovou.

3. Pojmenuje po sobě několik českých památek

Když chcete být věční, stačí po sobě pojmenovat nějakou tu památku či stavbu. Václav Havel má své letiště a Václav Klaus zase nádraží ve středočeských Všenorech, je tedy logické, že by se této pocty mělo dostat i Jaromíru Soukupovi. Nevíme, jak vy, ale my už se těšíme na korunovační klenoty Jaromíra Soukupa, Hrad Jaromíra Soukupa nebo Český Krumlov Jaromíra Soukupa.

4. Udělí si sám všechna státní vyznamenání

Pokud to neudělá současný prezident Miloš Zeman, nezbyde jiná možnost než, aby si prezident Jaromír Soukup udělil v roce 2023 vyznamenání za zásluhy v oblasti umění a kultury sám. Určitě se taky nezapomene vyznamenat medailí za hrdinství kvůli statečnému boji s oligarchy nebo Řád Tomáše Garrigua Masaryka za odvahu moderovat tolik pořadů v řadě. Řád Bílého lva je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortě.

5. A kdo bude mluvčí?

Kdo bude tiskovým mluvčím Jaromíra Soukupa? Když neobhájí své poctivě odmakané místo Jiří Ovčáček, tak se novým tiskovým mluvčím stane s velkou pravděpodobností Honza Musil. A když ne moderátorská dvojka z Barrandova, tak to jistě zvládne Soukup sám.

A zde je 5 zásadních důvodů, proč milujeme číst Parlamentní listy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články