fb pixel 9 věcí, které si bezpodmínečně musíte vzít dneska na demonstraci. Proč? No proto. – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které si bezpodmínečně musíte vzít dneska na demonstraci. Proč? No proto.

Dnes to propukne. Dnes kavárníci vylezou ze svých pražských kaváren a zaplaví Václavské náměstí. Samozřejmě, že spousta z nich zaplaví i jiná náměstí, ale ta nikoho nezajímají. Jak nezaplavíte Václavské náměstí, nemá to žádný dopad.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.5.2017, 16:36

Současná politická situace se pro mnohé lidi stává neúnosná. Andrej Babiš od válu sám nepůjde, i kdyby se provalila další nahrávka, kde by úkoloval Přibila, ať napíše, že Sobotka je buzna, co znásilňuje sirotky. Přední český bůro, prezident Miloš Zeman s podržtaškou Ovčáčkem s kukučem Heinricha Himmlera za mlada, který se chová jako hašteřivý dědek, to je taky libůstka.

Z toho důvodu tu máme velkou demonstraci. No jo, ale co si na ní vzít. To není jen tak, že si přijdete zademonstrovat. To musíte přijít připraveni.

1. Transparent

Bez transparentu na demonstraci vůbec nelezte. To nemá cenu. Byli byste za blbce nebo provokatéry. Na transparenty si posléze můžete napsat silné slogany typu: „Babiši, ty hrabiši“, „Miloše do koše“ nebo „Zeman je kokot“.

2. Hezké oblečení

Pamatujte, že reprezentujete pražskou kavárnu, tak ať taky nějak vypadáte. Nikdo nestojí o hastroše. Hezky se oblečte. Smokingy jsou vítány. Dámy by určitě unesly koktejlky.

Svým zevnějškem dáváte na odiv, že jste něco víc, než ti burani, co volí Zemana a poslouchají Ortel. Vy jste součástí elity. Intelektuálů. Proboha hlavně nedělejte ostudu v montérkách.

3. Profil na Facebooku nebo Instragramu

To si tedy s sebou neberte. Ale vezměte si s sebou chytrý telefon a dělejte si selfíčka z davu. Připojujte hashtagy typu #myjevyzenem, #lepsicesko, #vyslijsmedoulic anebo #tedjsmejimtovytmavili.

Jestliže nemáte profil na Facebooku, tak tam radši ani nechoďte a raději se doma zabarikádujte, protože imigranti už se blíží.

4. EET pokladničku

Jestli máte, nezapomeňte si vzít s sebou vaší EET pokladnu. Po celou dobu demonstrace bude stranou vedle pódia k dispozici v nadživotní velikosti holá řiť Andreje Babiše. Narvěte mu vaši EET pokladnu do prdele.

5. Česko-anglický a anglicko-český slovník

Pokud se tedy v angličtině necítíte příliš kovaní. Celou akci totiž zaštiťuje i platí USA. Je to celé v režii USA, neboť se tímto krokem snaží získat vliv v ČR, aby u nás mohli těžit ropu. Pokud máte doma nějaké zbraně hromadného ničení, vezměte je s sebou. USA se budou hodit jako záminka.

6. Propisku

Je naplánováno, že davem se bude prodírat Michal Horáček a bude shánět podpisy na svou kandidaturu na prezidenta, neboť u jeho stánků mu to lidé moc nechtějí podepisovat. Buďte proto připraveni a pohotově mu to podepište. V průběhu demonstrace posléze Michal Horáček vyleze na pódium a přednese davu svou satiricky-lyrickou haiku.

7. Dobrou náladu

K tanci a poslechu bude hrát DJ Přibil, který bude do repráků pouštět svůj set nahrávek Andreje Babiše. Zase ale tak moc dobrou náladu si neberte. Pamatujte, že musíte i přes dobrou náladu zůstat rozhořčení a mít toho už plný zuby.

8. Něco k pití

Oficiálním sponzorem demonstrace je pražská kavárna, takže na místě se bude rozdávat pouze káva. Na žízeň si musíte přinést něco z domu. Žádné pivo. Pamatujte, že jste něco víc. Pivo je buranské. Povoleny jsou pouze drahé likéry anebo kvalitní archivní víno.

9. Sirky a zapalovače

Na konci akce proběhne pálení ústavy, neboť je to podle všeho stejně jen cár papíru.

A TADY máte 6 tipů, jak zjistíte, že jste na špatné demonstraci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články