fb pixel 9 inspirací, které vnesl do našeho života Tomio Okamura – G.cz
Vyhledávání

9 inspirací, které vnesl do našeho života Tomio Okamura

Sushi I když jste truhlík, co neumí mluvit, vždycky se vás může ujmout nějaký Okamura a dát vám šanci. Odznáček je znakem úspěchu. Tomio je prostě boží. + DALŠÍ 1 FOTKA

Máte pocit, že se váš život ubírá špatným směrem? Nevěříte si? Zasekli jste se v mrtvém bodě a nevíte, kam dál? Budiž Tomio Okamura pro vás inspirací, že svět může být velmi hřejivým a vlídným místem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.3.2018, 07:25

Tomio Okamura možná na první pohled působí jako prospěchářský populista, ale na druhý pohled působí jako… no jako prospěchářský populista, který manipuluje s kreténama. Nicméně na dvacátý devátý pohled zjistíte, že je Tomio Okamura vlastně děsně inspirativní člověk. V následujících řádcích zjistíte, co všechno pozitivního si můžete z Tomka odnést.

1. Můžete být poloviční Japonec, a přesto se vám podaří zmanipulovat určitou část populace, která uvěří tomu, že jste největší Čech ze všech Čechů a jde vám o zachování české kultury.

2. I když jste truhlík a zastydlý bigbíťák, který neumí moc dobře mluvit, formulovat názory ani myslet, pořád tu je šance, že se vás ujme hodný poloviční Japonec a udělá z vás poslance.

3. Pokud prodáváte sushi, nejlepší marketing je kandidovat do Sněmovny, tam se dostat a potom už kšefty půjdou samy.

4. Je úplně jedno, když vás bude mít víc jak polovina celé České republiky za manipulativního slizkého ksindla, který je akorát tak k smíchu. Důležité je, pokud seženete dostatek nemyslících lopat, nabulíkujete jim, co chtějí slyšet, a oni vás zvolí do parlamentu. Potom už jste za vodou.

5. Když máte horečku, můžete v klidu popírat holocaust.

6. Děsně moc bodíků se dá uhrát na tom, když nabídnete řešení problému, který neexistuje. Je dobré ještě před tím tvrdit, že ten problém, který vlastně neexistuje, ve skutečnosti existuje.

7. Dneska se dá všechno svést na média. Pokud se vám nedaří v práci nebo partnerském životě, stačí říci, že vám média nedávají prostor jako ostatním, anebo je rovnou napadnout za to, že o vás lžou.

8. Pokud vás ve škole děti šikanovaly a nadávaly vám: „Rákosníku pitomej,“ pořád můžete vydělat majlant na prodeji odznáčků.

9. I v případě, že soud potvrdí, že za určitých okolností vám kdokoliv může beztrestně říkat Pitomio, pořád můžete být místopředseda Sněmovny.

A tady se dozvíte, že Tomio Okamura už pět dní nemá horečku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články