Exkluzivní informace: Tomio Okamura už pět dní nemá horečku – G.cz
Vyhledávání

Exkluzivní informace: Tomio Okamura už pět dní nemá horečku

Míla Rozner vysokou teplotu ani nepotřebuje Bazální teploměr dokáže zjistit ovulaci Když má Tomek čtyřicítky, tak se tohle vlastně nikdy nestalo Tomek už pět dní teplotu neměl, tak se může soustředit na zastavení islámu + DALŠÍ 1 FOTKA

Vzhledem k tomu, že při zvýšené teplotě Tomio Okamura popírá holokaust, rozhodli jsme se jeho teplotu sledovat, abychom předešli dalšímu mediálnímu nedorozumění.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.2.2018, 15:57

Jak jste si někteří jistě všimli, Tomio Okamura při horečce vyvádí psí kusy. Například tvrdí, že koncentrační tábor v Letech byl vlastně docela prima.

My s Tomkem soucítíme, protože s horečkou může člověk lehce blouznit a říkat něco, co si jenom myslí, ale ví, že není vhodné to veřejně ventilovat. Je proto nadmíru důležité, aby byli občané informováni o aktuální teplotě pana Okamury a mohli tak vědět, co od něho mohou čekat.

Podle našeho zpravodaje, který se nachází přímo ve štábu SPD, máme exkluzivní informace, že Tomio Okamura je aktuálně bez horečky. Tento jeho stav je stabilizován a už zhruba pět dní nepopírá holokaust, ale jen útočí na úplatná média, která o něm šíří lži a naopak byl již sedmnáctkrát v některém z pořadů na TV Barrandov.

„Ano, mohu potvrdit, že pan Tomio Okamura se těší v současnosti dobrému zdraví. Ráno si přivstal, aby stihnul recitál pana Roznera s jeho souborem Klubíčko a potom celé dopoledne natáčel videa před závěsem na svůj Facebook. Bedlivě jsem ho pozoroval a od rána až do odpoledne ani jednou nepopřel holokaust,“ potvrdil nám Aleš Nádvorník, náš zpravodaj.

Vypadá to, že dobrý zdravotní stav panu Okamurovi prospívá. My přejeme panu Okamurovi to nejlepší a i nadále budeme jeho teplotu sledovat. Pokud by nastala nějaká změna k horšímu, budeme vás samozřejmě okamžitě informovat.

A tady zjistíte, co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiérem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články