8 efektivních způsobů, jak co nejrychleji vybrat pražského primátora – G.cz
Vyhledávání

8 efektivních způsobů, jak co nejrychleji vybrat pražského primátora

Michal David bude vyznamenán Milošem Zemanem. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ještě ani nevychladly volební urny a v Praze se už usilovně vyjednává o tom, kdo se stane novým primátorem hlavního města a nahradí Adrianu Krnáčovou z Hnutí ANO. Nejreálněji to momentálně vypadá s koalicí ve složení Piráti, Spojené síly pro Prahu a Praha Sobě. Primátorem tak může být buď Pirát Hřib, Čižinský z Praha Sobě nebo Jiří Pospíšil. Chlapci se však prozatím nedokážou dohodnout, takže navrhujeme hned 8 efektivních způsobů, jak to rozseknout snadno a rychle.

Martin Miko
Martin Miko 8.10.2018, 10:52

Zde je 8 jednoduchých soutěží, které efektivně pomohou k výběru nového primátora bez toho, aby se vítězové voleb museli zbytečně hádat a aniž by se to celé protahovalo víc, než je nezbytně nutné.

1. Kámen, nůžky, papír

Prvděpodobně nejrychlejší způsob, který by dokázal rozhodnout o novém primátorovi Prahy. Piráti nebudou muset dělat scény, že pokud šéfem magistrátu nebude Hřib, koalice nevznikne.

2. Tahání nejdelší slámky

Další rychlý a efektivní způsob. Lídr, který si vytáhne nejdelší slámku, se stane primátorem v Praze. Fér!

3. Soutěž v pití piva

Přeborníci v rozdávání piva jsou sice v Hnutí ANO, jenže s tím se ve volbách nepočítá. Osobně tipujeme, že pivo by nejrychleji vypil Pospíšil, má na to nejlepší fyzickou konstrukci. Ale bůh ví!

4. Souboj v LoLku

Podle Tomia Okamury jsou Pirátí zlí počítačoví hackeři, kteří mu zabránili ovládnout Prahu. Měli by své schopnosti dokázat! Kdyby se o pozici primátora rozhodovalo například přes počítačovou hru League of Legends, pravděpodobně by Piráti vyhráli.

5. Maraton

Tohle by Jiří Pospíšil s velkou pravděpodobně nedovolil, ale pravděpodobně by se jednalo o velmi zajímavou a sledovanou podívanou. Představujeme si to trochu jako závod Trouba z vyšší třídy roku (znalci scének skupiny Monty Python vědí):

https://www.youtube.com/watch?v=k5ba1OKY7Xc

6. Věštkyně

Využít služeb všemocné vědmy patří k českému folklóru. Lidé v Čechách totiž věří, že za jejich problémy může někdo jiný a jediné věštkyně to dokážou rozluštit.

7. Trhání okvětních lístků kopretiny

„Má mě rád. Nemá mě rád. Má mě rád. Nemá mě rád.“ - Když to funguje při hledání životního partnera, proč by to nemělo fungovat i při hledání toho koaličního?

8. Kdo déle vydrží poslouchat Michala Davida

Další dobrý skutek, kterým by Michal David dokázal zlepšit Českou republiku a státní vyznamenání by si zasloužil ještě víc! I když vlastně; primátora, který bude krvácet z uší, asi nechceme. Creepy.

A zde si přečtete o Okamurových protiislámských žvástech, na které už nikdo není zvědavý.

Podobné články

Doporučujeme

Další články