fb pixel 7 motivačních obrázků na cigaretách, proč nepřestávat kouřit – G.cz
Vyhledávání

7 motivačních obrázků na cigaretách, proč nepřestávat kouřit

Zdroj: TMBK

Snaží se nás zlomit. Snaží se nám to kouření znechutit a soustavným házením klacků pod naše nohy s ucpanými tepnami nás dokopat k tomu, abychom přestali.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.2.2018, 15:00

My se ale nedáme. My budeme kouřit dál. Dávají nám na cigarety hnusné obrázky, aby nás od kouření odradili? My si vytvoříme vlastní obrázky, které nám připomenou, proč je kouření tak parádní.

1. Kouření uvolňuje stres

Chytáte nerva? Jste neustále pod velikým tlakem? Váš šéf na vás dvě hodiny křičel, že jste zase něco podělali? Hoďte starosti za hlavu a jděte si zakouřit. Svět bude hned o trochu lepší.

2. Kouření sbližuje lidi

Pokud jste v kolektivu v práci noví, není nic jednoduššího, než si jít zakouřit s nějakým kolegou. Ten vám u kouření nejen prozradí nějaké ty zákulisní informace, ale rovněž s ním navážete i vztah a díky němu posléze do kolektivu lépe zapadnete.

3. Je to sexy

Samozřejmě záleží na vaší vizáži. Pokud jste upocený pupkáč za zenitem, tak ani ta cigareta vám moc nepomůže. Jestliže jste ještě mladý vlčák, cigareta vám přidá na sexappealu.

4. Nemusíte si lámat hlavu s důchodem

Čím je člověk starší, tím více přemýšlí o tom, co bude. Co bude, až bude v důchodu? Bude dostatečně zajištěn? Nepůjde žebrotou? Kuřáci se nemusí strachovat, co s nimi bude, až zestárnou. Kuřáci se totiž důchodu nedožijí.

5. Prezident kouří

A když kouří prezident, tak je to v pořádku. Prezident je totiž nejvyšší morální autorita. Pokud to schválila nejvyšší morální autorita, je to naprosto v pořádku. Co v pořádku. Je to nutnost.

6. Kouřením bojujete proti systému

Systém si žádá, abychom byli zdraví, pracovali, platili daně a pak umřeli. Systému jsme ukradení. Chce nás vykořisťovat. Plivněte systému do tváře. Buďte rebel. Postavte se mu. Kuřte, mějte infarkty, rakoviny, mrtvice. Buďte neplodní. Jedině tak rozvrátíme ten prohnilý systém zevnitř.

7. Kouřením si ukrátíte dlouhý čas

Stojíte na zastávce, odkud vám právě před nosem ujel autobus. Další jede až za čtvrt hodiny. Co teď? Čeká vás patnáct minut nudy? Ale kdepak. Vyndejte krabičku cigaret a zapalte si. Ta čtvrt hodina potom rychleji uteče.

A tady máte 6 tipů, jak začít správně kouřit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články