fb pixel 7 českých političek, které nás bolí víc než Volný a Okamura dohromady – G.cz
Vyhledávání

7 českých političek, které nás bolí víc než Volný a Okamura dohromady

Kandidátka KSČM Marta Semelová. + DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Feministky a lidé z genderových studií, kteří prosazují více žen v české politice, si neuvědomují důsledky s tím spojené. Pardon, ale když je někdo manťák, je jedno, co má mezi nohama a prostě by neměl dostávat prostor. Těchto 7 žen bychom nejraději poslali zpátky domů uklízet, kopírovat, konat dobro jinam nebo pořvávat na pavlač.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 28.2.2019, 08:03

Ženy sice dokáží oproti mužům dělat více věcí najednou, nicméně ani jednou z nich nesmí být politika, jinak to zavání skandálem.

1. Taťána Malá

"Tak dlouho se chodí s kopírkou na spravedlnost, až se diplomka utrhne." - tímto upraveným příslovím bychom mohli představit bývalou ministryni spravedlnosti, která ve své pozici dokázala setrvat pouhých 13 dní. A všechny je využila k obhajobě své diplomové práce. Ta se jí stala osudnou. Protože ji opsala. Protože je manťák.

2. Jana Bobošíková

Tato žena se kdysi stala europoslankyní, když kandidovala společně s Vladimírem Železným za hnutí NEZÁVISLÍ. V roce 2008 byla nominována KSČM jako kandidátka na prezidentku. To se nepovedlo. Od té doby zkoušela kandidovat v podstatě ve všech volbách. To se taky nepovedlo. Až v roce 2015 se stala předsedkyní Českého svazu bojovníků za svobodu v Lidicích. Od té doby je od ní klid.

3. Kateřina Konečná

Každý veřejný výstup této komunistické poslankyně Parlamentu ČR nás bolí na duši. Před pár lety dokonce tvrdila, že Evropská unie je socialistickým projektem. Kdo vydrží poslouchat nebo číst politické názory této ženy alespoň deset minut, má u nás drink.

4. Kateřina Valachová

Socialistka Kateřina Valachová ráda rozdává z cizího a přitom by sama nejraději jedla ve Sněmovně za pakatel. Hlavní jídlo ve sněmovní restauraci si dáte i s polévkou zhruba za 100 až 120 korun, což je běžná cena v jídelnách a bistrech. Valachová by si přála, aby se to snížilo na 40 % současných cen. Nyní chce prosazovat obědy zdarma pro všechny děti. Protože s plným žaludkem zdravého jídla se budou lépe učit, a pravděpodobně i víc pracovat na "zemědělkách".

5. Marta Nováková

Měli jsme ji za moudrou a podnikavou ženu, která v pořadu Den D dokázala efektivně zainvestovat do zajímavých projektů. Jenže pak se Martě Novákové v roli ministryně průmyslu a obchodu stal osudný jeden rozhovor pro Českou televizi, ve kterém podpořila operátory a vyzvala Čechy k nákupu drahých mobilních dat, čímž se v očích veřejnosti a nejspíš i Andreje Babiše zdiskreditovala.

6. Marta Semelová

Na rudou Martu nám po komunálních i parlamentních volbách zbyly pouze vzpomínky. Ty rudé časy, které svými výroky o Klementu Gottwaldovi, "pochybném" Ústavu pro studium totalitních režimů a Miladě Horákové neustále oživovala, jsou prostě dávno pryč. Doufejme, že do politiky se už tato paní nevrátí.

7. Alexandra Udženija

Saša, Saša jede! První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija je v posledních dnech skloňovaná především jako velká kamarádka Jaromíra Soukupa, která ve volném čase bojkotuje postoj Občanské demokratické strany vůči TV Barrandov, do které odmítla chodit, jelikož se z Jaromíra Soukupa stal jejich politický soupeř. Ale proč mu aspoň nezajít na narozeninovou oslavu, no ne?

A zde máte jedinečnou možnost si zarecitovat s Miroslavem Kalouskem, který se v minulosti věnoval i psaní básní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články