fb pixel 6 způsobů, jak si můžete kompenzovat svůj malý penis – G.cz
Vyhledávání

6 způsobů, jak si můžete kompenzovat svůj malý penis

Máte malý penis? Ale to je nemilé. Jistě se díky domu potýkáte s řadou nepříjemností a možná i posměšky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.10.2015, 15:50

Nicméně i vy můžete být spokojení a šťastní. Pokud vám příroda nenadělila, je potřeba jít tomu štěstíčku naproti sami.

1. Kupte si drahý a hlasitý sporťák

Parádní zadostiučinění. Čím menší penis máte, tím okázalejší a hlučnější auto si kupte. Na každé křižovatce túrujte motor, co to dá, jezděte ve dvě ráno mezi baráky stovkou a mějte puštěnou hudbu v autě co nejhlasitěji. Dáte tak všem jasně na odiv, že jste odvážní, že jste se nenechali svým pohnutým osudem zlomit a že bojujete. Budete mít u lidí respekt a obdiv. Lidé mají tyhle jímavé příběhy totiž rádi. A hlavně když jim nad ránem řve váš sporťák pod okny.

2. Mlaťte slabší

Titěrný penis dokáže v jednom vzbudit pocit méněcennosti a dotyčný si mnohdy sám sebe přestává vážit. To je však špatně. Není se za co stydět. Abyste znovu nabyli sebevědomí, je potřeba si začít opět věřit. Ideálním způsobem, jak toho dosáhnete, je zmlátit nějakou ženu či dítě. Jedině tak si totiž vykompenzujete svůj malý penis a jedině tak dosáhnete kýženého efektu „macho muže“.

3. Sežeňte si funkci

Malý penis ve vás může vyvolat pocity, že jste zbytečný člověk. Člověk k ničemu. Těchto myšlenek se vyvarujte. Pokuste se získat nějakou funkci (státní správa, politika, předseda hnutí Islám v České republice nechceme…), kde budete váženým člověkem. Ten hřejivý pocit absolutní moci vám vynahradí tu křivdu, že jste do vínku obdrželi zakrnělý penis.

4. Týrejte zvířata

Vaše mindráky si můžete vybít na zvířatech. Nebudeme popisovat, co všechno jim můžete udělat, ale pokud týráte zvířata, je jisté, že máte malý penis, a proto lze leccos pochopit.

5. Hoňte svaly

Třikrát denně do posilovny a rýsovat svaly. To je cesta, jak zapomenout na malý penis a jak dokázat, že jste opravdu muž. Čím větší svaly máte, tím můžete mít menší penis. Pořádné svaly vám ten malý nástroj vykompenzují, nebojte.

6. Vyholte si hlavu a noste bombra

Máte pocit, že celý svět se proti vám spiknul, když máte tak malý penis? Myslíte si, že jste outsider a vyvrhel? Máte pocit, že jste na světě úplně sami? Ale kdeže. Existuje celá komunita mužů s malým penisem. Je to podpůrná skupina lidí, kteří se potýkají se stejným problémem. Navzájem se povzbuzují, provozují společné činnosti, chodí do přírody a sbírají bobříky. Tato podpůrná skupina se jmenuje „neonacisté“.

Jestliže máte malý penis, přidejte se k neonacistům a budete mezi svými. Budete mezi lidmi, kteří vám rozumějí.

No a TADY se můžete podívat na deset důvodů, proč je super mít malý penis.

Podobné články

Doporučujeme

Další články