fb pixel 10 důvodů, proč je skvělé mít malý penis – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč je skvělé mít malý penis

Mít malý penis není nic, kvůli čemu by musel muž truchlit (pokud ho tedy nemá jeho manželka). Samozřejmě existuje profláknuté rčení, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo – tím se sice můžete ohánět kudy chodíte, ale existují i jiné důvody, proč se s malým penisem dá v pohodě fungovat. Ba co víc, malý penis může být mnohdy i výhodou.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.7.2018, 10:49

1. Nehrozí zranění partnerky

S velkým penisem se může snadno stát, že při vášnivých sexuálních hrátkách svou partnerku zraníte. Nějaké ty oděrky a natržení otvorů není nic hezkého. Za to s malým penisem nic takového nehrozí. Hezky v klidu, potichu a bezbolestně vklouznete dovnitř, a je hotovo. Partnerka vyvázne nezraněna, a pokud jste šikovní, tak i relativně spokojena.

2. Erekce na koupališti

Nebožáci s velkými penisy to na koupalištích nemají lehké. Pokud se náhodou vzruší (a to se na koupalištích stává), musejí neprodleně ulehnout na břicho na deku, a nebo skočit do vody, kde setrvají, dokud erekce neodezní. Jinak hrozí faux pas. To šťastlivci s malými penisy se můžou i s erekcí v pohodě procházet po koupališti a nebo se vilně opřít u bazénu o plot a hladit si břicho, aniž by kohokoli pohoršovali. Erekce u nich není totiž vidět.

3. Netlačí ve spodním prádle

Pokud máte malý penis, můžete bez obav sáhnout po náročnějším spodním prádle. Nikde vás nic tlačit nebude. Pokud máte hodně malý penis, můžete dokonce nosit dámské kalhotky, jelikož ty nabízejí mnohem více variant.

4. Nehrozí zauzlování

U extrémně dlouhých penisů hrozí, že se dříve nebo později zamotají a udělá se na nich uzel. Stačí několik rychlých pohybů a neštěstí je na světě. To malý penis se nikdy nezauzluje.

5. Nemusíte shánět kondom

Mít malý penis má i svou ekonomickou výhodu – nemusíte kupovat kondomy. Stačí si koupit gumové rukavice za pár kaček a vždy odstřihnout jeden prst. Odstřihnutý prst z gumové rukavice připevníte na kořen (v tomto případě kořínek) penisu gumičkou a může se jít na věc.

6. Na záchodě nehrozí nehoda

Pokud jdete na velkou s velkým penisem a příliš rychle a prudce dosednete, hrozí nebezpečí, že se velký penis netrefí do mísy, ale pleskne sebou přes okraj prkýnka. Neštěstí pak ne sebe nenechá dlouho čekat a vás čeká potupné vytírání podlahy. S malým penisem se ničeho takového bát nemusíte, protože ten chudáček k prkýnku ani nedosáhne. Tím pádem si nemusíte nikdy dávat pozor a v klidu si to na záchodě vychutnat.

7. Bezpečná jízda na kole

Při jízdě na kole se vám nikdy nestane, že by vám malý penis nešťastně vyklouzl z kraťasů a zamotal se do řetězu. Můžete bezstarostně šlapat a kochat se okolím.

8. Dostanete se do řečí

O mužích s velkými penisy kolují legendy, které si ženy při svých dýcháncích s chutí vyprávějí. I malé penisy přicházejí na přetřes, a jelikož jsou ženy zvědavé, mnohdy díky historce o svém malém penisu muži zaskórují. Nejhorší je totiž průměr. Ten nikoho nezajímá. V tomto ohledu je sice obří penis možná výhodou, ale malý je pořád lepší než větší, leč průměrný.

9. V sexu budete vynalézaví

Muži s velkým penisem se nemusejí při sexu snažit. Spoléhají na svou velikost a v podstatě nic nemusí, takže v tomhle ohledu brzy zakrní či zleniví. To muži s malým penisem se musejí nadřít, aby partnerku uspokojili. Musí makat jak fretka, zkoušet všechno možné i nemožné a pravidelným drilem se z nich časem stanou vyhledávaní mistři.

10. Máte plné právo si koupit obří nebo nabušené auto

Máte-li malý penis, můžete si to vykompenzovat tím, že si koupíte předražené žihadlo. To vám nemůže mít nikdo za zlé a máte na to plné právo. Navíc kdykoliv pojedete jak šílení městem nebo v obydlených oblastech ve dvě ráno budete tůrovat motor, dáte všem v okolí vědět, že máte malý penis a že se za to nestydíte. A my vám k tomu gratulujeme.

A zde je 9 kroků ke spokojenému vztahu na Facebooku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články