6 životních postojů, kvůli kterým jsou lidé zlí a agresivní – G.cz
Vyhledávání

6 životních postojů, kvůli kterým jsou lidé zlí a agresivní

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Někteří lidé bývají agresivní, když většinová společnost vnímá jejich názor nebo životní postoj opačně. Oni jsou stále přesvědčeni o tom, že jejich pravda je ta jediná, která v celé galaxii existuje. Jejich vlastní hloupost pak samozřejmě vede ke konfliktům, z nichž se (i díky nám) postupem času stane spousta skvělých vtipů. To nás hřeje u srdíčka a agresivní menšiny to naštvává ještě víc...

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 31.8.2019, 09:48

1. Feminismus

Feministky žijí své smutné životy v celoživotní zášti z toho, že je společnost nevnímá ve stejném postavení jako muže. Zákeřní muži je nenechali volit, tvořit dějiny ani vynalézat. Samozřejmě, že když se o to některá z nich pokusila, často to nestálo za moc. Jenže to jim nevysvětlíte. Ženám jde spousta jiných věcí, a to nejen v kuchyni. Agresivním obézním feministkám od pohledu chybí partner a pravidelný sex, proto svou energii vybíjí takto.

2. Veganství

Tento nelogický návyk ve stravování tu s námi už několik let samozřejmě je a mnoho lidí mu podlehne. Bohužel v jejich představách je to tak, že když budou jíst jen bonbony a brambůrky místo masa, budou pomáhat planetě. Ty, kteří to vzali vážně a dodržují vyvážený jídelníček, postihne brzy choroba v podobě vnucování veganství celé galaxii. Nejvíc vegana naštve, když mu řeknete jedno staré moudro, které zní: „Kdyby si Bůh nepřál, abychom jedli zvířata, tak by je nevytvořil z jídla.“

3. Náboženství

Říká se, že nebýt náboženství a Kalouska, naše lidstvo by už dávno okupovalo Mars. Pobožní lidé ztrácí mnoho času modlením, a kdyby místo nedělního chození do kostela pracovali, v mzdách bychom už dávno dohnali Německo. Nejvíce agresivní pánbíčkář v Česku je samozřejmě Dominik Duka, který svými výroky a žalobami neustále rozděluje naši společnost.

4. Obezita

Říká se, že obézním dívkám nezbývá nic jiného, než být milé, jinak si nikdy v životě nikoho nenajdou. Takže je větší pravděpodobnost, že narazíte na agresivní tlusté muže. Tato agrese se projevuje dost často ve frontách v McDonalds, když při vyvolávání čísel objednávky čekají déle než ostatní. Je to logické, mastnou objednávku za 500 korun prostě trvá připravit mnohem déle než „šejk“ nebo kafe.

5. Levičáctví

Idealizovaná představa levičáků tkví v tom, že se znárodní korporace a nikdo nebude makat, protože se bude žít ve squatu a vesele chlastat a hulit ze společných fondů, dokud nás justice nerozdělí. Bohužel, nastěhovat se do domu, který někomu patří, se jeho majiteli většinou nelíbí. To je hlavní důvod levičácké agrese. Makat se holt musí.

6. SPĎáctví

Lidé volící SPD jsou velice agresivní a věří, že Piráti chtějí jen stahovat hry zdarma a legalizovat heroin. Jejich naštvanost pochází i z přesvědčení, že veškeré volby byly zmanipulované. Každý z jejich okolí přece volil SPD Tomia Okamury, takže by jejich oblíbená strana měla mít logicky ve volbách minimálně 100 %. Tak jakto, že sakra nemá?!

A zde si kapela Prodigy vypůjčila melodii od Františka Ringo Čecha.

Podobné články

Doporučujeme

Další články