fb pixel 6 vlastností a vychytávek, které musíte mít, abyste uspěli v pořadu Prostřeno – G.cz
Vyhledávání

6 vlastností a vychytávek, které musíte mít, abyste uspěli v pořadu Prostřeno

Zvítězit v pořadu Prostřeno je snem mnoha lidí. Je to to nejvíc, čeho v životě můžou dosáhnout. Vítězství v pořadu Prostřeno si můžete odečíst z daňového základu a rovněž si ho dát do životopisu, až budete žádat o práci nočního hlídače parkoviště nebo dárce orgánů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.2.2018, 12:03

Nicméně o vítězství v Prostřeno tak úplně nejde. Jde o to uspět a odejít se vztyčenou hlavou. Nestačí být jen naprostý kretén. Musíte k tomu přidat ještě něco navíc. Jaké jsou požadavky na to, abyste v Prostřenu uspěli?

1. Nesmíte umět vařit

To je základ všeho. Do Prostřena musíte jít, aniž byste uměli vařit. Jedině tak uspějete a národ vás bude milovat. Prostřeno není pořad o vaření. Má to společenský přesah a nastavuje společnosti zrcadlo. Je to hlavně o tom exhibovat v televizi a uříznout si ostudu. A taky nastavovat to zrcadlo.

2. Musíte být nesympatický debil

Pozitivní a věčně se usmívající lidé dnes nikoho nezajímají. Musíte převzít roli záporáka. Neustále se mračte, pomlouvejte ostatní a nimrejte se v jídle. Je potřeba si pořád na něco stěžovat a upozorňovat na chyby druhých. Dejte to ostatním soutěžícím pořádně sežrat.

Taktizujte. Dávejte všem co nejmíň bodů, abyste vyhráli. Za těch pár šupů, co můžete vyhrát, přece stojí to, že ze sebe v televizi uděláte nepřejícího a zapšklého debila bez špetky svědomí.

3. Nebojte se dávat svým jídlům vznešená jména

Není potřeba, abyste vařili guláš a dali mu jméno guláš. Kdepak. Normálka to pojmenujte hovězí foajé le balanč s gratinovaným krémem de brylé. Je úplně jedno, že tato slova neexistují a vy jste si to vymysleli. Pamatujte, že ostatní soutěžící jsou stejní kreténi jako vy, takže žádná cizí slova neznají. Když si přečtou, co budete vařit, jenom otevřou pusu a budou nevěřícně kroutit hlavou, jaký máte rozhled a jaký jste machr.

4. Vařte úplně obyčejná jídla

Pamatujte, že to je soutěž ve vaření. A vy vaříte normálně co? Knedlíky s vajíčkem, špagety se sýrem a kečupem nebo vepřo knedlo. Věřte, že váš gothaj s cibulí všem vyrazí dech, protože takovou lahůdku nikdy nikdo nejedl.

Nepokoušejte se uvařit něco výjimečného. Zůstaňte u klasiky. Protože klasika, kterou si umí uvařit každý a lépe než vy, ta všem vytře zrak.

5. Pamatujte na zábavu

To je taky hodně důležité. Umět po jídle ty lidi pobavit. Připravit zábavu pro pět lidí, to je přeci hračka. Pusťte jim televizi a nebo hrajte člověče nezlob se. Chovejte se u toho naprosto přirozeně. Přeci není nic přirozenějšího, než si pozvat čtyři cizí lidi na večeři, uvařit jim nějaký blaf a potom s nimi hrát člověče nezlob se.

V žádném případě se nepouštějte do ničeho, co by ty lidi mohlo opravdu bavit. Vycházejte z toho, že jste duševní mrzák bez invence, co přijde z rachoty domů, otevře si pivo, kouká na Ordinaci a tak pořád dokola každý den, dokud neumře. To vás baví a tím pádem to musí bavit i ostatní.

6. Špatně si to načasujte

Základem úspěchu je to, když ostatní soutěžící k vám přijdou, usadit je ke stolu a teprve dávat maso do trouby na dvě hodiny.

Nezapomeňte se potom teatrálně hroutit na kamery, že to nestíháte, protože jste celý den seděli v křesle a dívali se na televizi.

Držte ostatní soutěžící ve střehu tím, že jim každých dvacet minut z kuchyně přijdete oznámit, že už to za chvíli bude a že oni si zatím můžou projít váš byt, vytahovat ze šuplíků vaše spodní prádlo a ukazovat ho na kameru, aby taky lidi viděli, jaký máte parádní trenky.

A tady se dozvíte, že Prostřeno národu servíruje nahranou idiocii.

Podobné články

Doporučujeme

Další články