6 věcí, které by podle logiky bývalého zeleného Filipa Hausknechta měly být vyvlastněny státem – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které by podle logiky bývalého zeleného Filipa Hausknechta měly být vyvlastněny státem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Mladý politik a bývalý člen Strany zelených Filip Hausknecht přišel s geniálním nápadem. Navrhuje totiž vyvlastňovat nemovitosti soukromých vlastníků, které nejsou dostatečně využívány. Díky tomuto skvělému návrhu by se například v Praze vyřešil problém s nedostatkem bytů pro lidi, kteří zde chtějí žít. Podle této logiky by se dalo vyvlastnit i spousta jiných věcí. Co by to například bylo?

Rom Jeremy
Rom Jeremy 14.2.2019, 12:22

Ambice mladého znárodňovatele

Od názorů Filipa Hausknechta se dokonce distancovali i sami Zelení, čemuž se asi ani nemůžeme divit, protože touto rétorikou by si nedovolil na veřejnosti hovořit ani předseda KSČM Vojtěch Filip. Podle severu Lidovky.cz dokonce vystoupil ze strany a v současné době plánuje založení nového politického subjektu, který nás pravděpodobně ještě velmi překvapí. Nicméně si myslíme, že součástí jeho politického programu by měly být i tyto věci, které by mohl stát vyvlastnit.

1. Vaši příbuzní

Vzhledem k tomu, že už tak často nenavštěvujete vaši babičku jako dříve, rozhodl se mladý politik Hausknecht, že vám odebere vaše prarodiče. Už skoro měsíc totiž seděli v domově důchodců znudění a zaprášení, a proto se zjevil stát a rozhodl je přidělit lidem, kteří už babičku nebo dědu nemají. Ti si jich přece budou vážit mnohem víc.

2. Vaše milenka

V případě, že máte ženu, logicky nemůžete mít čas na milenku, takže až si toho všimne patřičná kontrola, bude vaše mladší a atraktivnější volnočasová aktivita vyvlastěna a předána mužům, kteří žádný vztah nemají.

3. Váš domácí mazlíček

Máte doma tři psy, ale nejvíce si hrajete jen se štěňátkem Jerrym? Mohl by si toho všimnout váš soused a "nabonzovat" vás patřičným úřadům. Nejstarší a nejvypelichanější ovčák Žeryk vám bude dle zákona odebrán a znárodněn. Měli jste ho víc hladit!

4. Vaše večeře

Cože? Bydlíte doma jen dva, ale uvařili jste jídlo pro 3 lidi?! To je nehorázné jednání, jelikož máte doma přebytek, který se ihned nesní. Nikoho nezajímá, že si třetí porci vezmete do práce druhý den. Buď jídlo okamžitě odevzdáte hladovému sousedovi, nebo si na vás posvítí Hausknecht. Lidé přece musejí mít co jíst.

5. Váš vozový park

Poctivě jste pracoval a našetřil si na sbírku aut, kterou si hýčkáte v garáži a střežíte jako oko v hlavě? Tak to je chyba. V Česku totiž existují i lidé, kteří si automobil dovolit nemohou, takže nebuďte hamoun a podělte se o svůj vozový park. Stejně vám stačí maximálně dva automobily.

6. Váš volný pokoj

V případě, že máte příliš velký byt, nemyslete si, že to utajíte. Moc dobře víme, že když v bytě bydlíte pouze dva, tak vám je 3+1 k ničemu, a proto byste měli jednu ze svých místností uvolnit někomu, kdo nemůže sehnat bydlení. Buďte solidární, nebo přijde patřičný úředník a vysvětlí vám to za nás.

A zde je 7 užitečných youtube kanálů, které vás nudit nebudou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články