fb pixel 6 tipů, jak zabráníte tomu, abyste masturbovali – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak zabráníte tomu, abyste masturbovali

Zdroj: profimedia.cz

Masturbace je zlá a špatná. Pokaždé, když masturbujete, Bůh utopí koťátko.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.4.2017, 19:00

Jsme však pouze lidé. Sem tam na nás všechny občas přijdou ony zlé a nečisté choutky. Co s tím? Jak se zachovat? Jak zapudit tuto touhu? Nebojte. Naštěstí pro vás máme několik tipů, jak situaci zachránit a vyhnout se tak masturbaci. Už nikdy nemusíte být špatný člověk.

1. Zasvětit život Bohu

Když na vás jde potřeba masturbace, neváhejte ani vteřinu a zasvěťte život Bohu. Musíte ale okamžitě, než vás touha přemůže. Přečtěte si bibli, jděte na mši, pobijte bezvěrce. Buďte pokorní.

Rovněž pomáhá, když se necháte ukřižovat.

2. Volejte antimasturbační linku bezpečí

Na číslo 997 511 473 můžete volat dvacet čtyři hodin, sedm dní v týdnu. Vyškolení operátoři přesně ví, co mají dělat a jak se mají zachovat. V případě, že potřeba masturbace přichází, okamžitě zvedněte telefon a zavolejte profesionálům. Ti vám už poradí, jak si s touhou poradit.

3. Kybermasturbace

S rozmachem internetu přichází i poměrně rozšířené a hojně využívané řešení potřeby masturbace. Jestliže máte nutkání masturbovat, zapněte si počítač s připojením na internet a jděte masturbovat do diskusí na Novinkách nebo Parlamentních listech. Těch stránek, kde se dá v diskusích masturbovat, je vícero. Uleví se vám a navíc nebudete dělat nic nečistého.

4. Miloš Zeman

Při vší úctě k panu prezidentovi, jakákoliv fotografie Miloše Zemana poměrně spolehlivě zažene nutkání na masturbaci, popřípadě chuť k jídlu. Není samozřejmě hezké si z někoho dělat legraci na základě jeho zjevu, ale antimasturbační efekt Miloše Zemana je potvrzen i vědecky.

Fotografii Miloše Zemana k potlačení chuti na masturbaci doporučuje devět z deseti lidí. Ten desátý je Jiří Ovčáček.

5. Buďte vegan

Vegani nemají na masturbaci čas. Ti musí jíst keře a písek a neustále připomínat, že jsou vegani. Pokaždé, když vegan někomu řekne, že je vegan, zachrání kousek planety. Ti mají mnohem vyšší poslání, než je nějaká masturbace. Je to dáno i tím, že být vegan je vlastně takovou zvláštní formou masturbace.

6. Sebepoškozování

Je to všechno o vůli. Musíte v první řadě chtít nemasturbovat. Jinak je celý váš boj naprosto zbytečný. Takovou přirozenou berličkou může být sebepoškozování. Kdykoliv dostanete chuť na masturbaci, pořežte si předloktí. Nebo se zbičujte. To pomůže. Potom už budete čistí.

A TADY máte osm pádných argumentů, proč masturbovat každý den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články