fb pixel 8 pádných argumentů, proč masturbovat každý den – G.cz
Vyhledávání

8 pádných argumentů, proč masturbovat každý den

Zdroj: www.rawstory.com

Masturbace je špatná věc a pokaždé, když masturbujete, Bůh zabije jedno koťátko.
Každý muž má omezené množství spermatu, a když si ho předčasně promasturbuje, nebude mít později materiál na děti. Pokud často masturbujete, oslepnete a na nohou se vám udělají blány. Ano, jsou to nesmyslné pověry, kterým nikdo nevěří. Dokonce ani naši čtenáři. Masturbace je samozřejmě jedna z nejlepších věcí na světě.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.7.2018, 12:00

1. Je to zdraví prospěšné

Masturbace zajišťuje kvalitní prokrvování genitálu a přilehlých oblastí, čímž je udržuje v chodu. Platí to jak pro muže, tak pro ženy. Pokud nebudete masturbovat, vaše genitály ochabnou a původně nadpozemské orgasmy se promění v ubohé zašimrání a lehké zabrnění.

Podle některých zdrojů pomáhá masturbace i v prevenci některých nemocí, jako jsou infekce močových cest, děložního hrdla a podobné lahůdky.

2. Je to zadarmo

Ačkoliv se říká, že na světě není nic zadarmo, masturbace je cenově dostupná úplně každému. Lepší poměr ceny a dosažené rozkoše na světě nikde nenajdete, a proto si svou masturbaci hýčkejte, co to jde.

3. Uvolňuje stres

Masturbace uvolňuje do vašeho těla endorfiny, a tím vás celkově uklidňuje. Takže pokud jste ve stresu, začněte masturbovat, a hned vám bude lépe. Jestliže na vás v práci křičí nadřízený, že jste neschopní, začněte ihned před ním masturbovat, a v ten moment se vám uleví. Nadřízenému tím s největší pravděpodobností moc neulevíte.

4. Lépe usnete

Nemůžete usnout? Není třeba počítat ovečky. Stačí si hezky zamasturbovat a ovečky nejsou potřeba. (Sice při tom můžete na ovečky myslet, ale v tom případě jste divní).

Zde je samozřejmě třeba si určit priority. Jestli masturbujete jen proto, abyste potom usnuli, nebo masturbujete proto, že se vám to prostě líbí. Pokud v tom nebudete mít jasno, hrozí reálná šance, že promasturbujete celou noc a žádný spánek se konat nebude. Takže – masturbujte s rozumem!

5. Únik z nudy

Nemáte do čeho píchnout (a to klidně i doslova) a užírá vás nuda? No tak to pro vás máme řešení. Hezky se protáhněte, promněte si dlaně, sundejte si kalhoty a jděte na to. Odborníci na masturbaci doporučují se tímto koníčkem zabývat spíše někde v soukromí, neboť vlítnout na to na veřejném místě jako je náměstí nebo autobusová zastávka plná lidí nemusí být vždy okolím přijato kladně. (Nebo naopak někým být může, navíc až příliš kladně a vřele, a to už by pak nebyla ta pravá masturbace.)

6. Zlepšíte se v sexu

Muži vydrží déle, zatímco ženy lépe dosáhnou orgasmu. (Zde si povšimněte té nespravedlnosti – muž se považuje za dobrého v sexu, když vydrží dlouho, zatímco žena je dobrá, pokud dosáhne orgasmu). Každopádně pokud si ‚podrachníte bartoše‘ dvacetkrát za den po dobu deseti let, budete legendou (pokud tedy bude váš penis stále držet na svém místě).

7. Ukážete křesťanům, kdo „má koule“

„Samozřejmě by se měl člověk také učit nepodvolovat se jednoduše pokaždé svým sexuálním přáním, nýbrž pudové uspokojení odkládat, resp. se ho zříkat. Masturbace je ovšem nejenom symptomem poruchy, spočívající v něčem jiném, zejména v mezilidských vztazích, nýbrž i jednáním, které může ze své strany zesílit vnitřní osamělost a existující nedostatečnosti ve vztazích s bližními.“ Takto to vidí křesťané (konkrétně Hans Rotter ve své knize Sexuální pedagogika, z níž pochází i výše uvedený citát). A podle nás je potřeba tyto ortodoxní zpátečníky konečně ukotvit ve 21. století tím, že budeme masturbovat, co to dá.

8. Je to zábava

Tady není co řešit. I kdyby předešlé body vůbec neexistovaly, pořád máte pádný důvod masturbovat každý den, protože je to zkrátka příjemné a zábavné.

Anketa

Intimní otázka, na kterou nemusíte odpovídat: jak často si „to“ děláte?

Anketa se načítá...

Pokud jste už domasturbovali, můžete se mrknout na 15 strašlivě sluníčkových fotek zamilovaných párů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články