fb pixel 6 osobností, ze kterých si snad ani nejde nedělat prdel – G.cz
Vyhledávání

6 osobností, ze kterých si snad ani nejde nedělat prdel

Češi nejsou žádní válečníci, nejsou to ani vyhlášení milovníci nebo zarputilí dříči.

Co se nám ale nemůže upřít je to, že Češi jsou šprýmaři. Humor nám je vlastní (tedy většině). Satira u nás kvetla od pradávna.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.4.2016, 10:50

Češi si prostě a jednoduše rádi dělají z druhých prdel. Jsou ostatně situace, kdy nám ani nic jiného nezbývá.

Udělat si dneska z někoho srandu není vůbec složité. Existují osoby, které svými činy, chováním a zjevem přímo nabádají, aby si je někdo podal. A ze kterých lidí je nejjednodušší udělat si srandu?

1. Tomio Okamura

Rodilý Japonec a ekonomický imigrant, který hlásá Čechy Čechům a odvolává se na bohatou historii národa. Poslanec, který zřejmě vytuneloval vlastní stranu a jehož jediným volebním programem byla v podstatě jenom přímá demokracie, nyní přidal do svého bohatého repertoáru ještě šíření nenávisti vůči imigrantům a hromadný bojkot gyrosů.

Imigrant, který brojí proti imigrantům, Tomio Okamura, fakt snad ani nechce, aby ho někdo bral vážně, jinak to není možný.

2. Daniel Landa

Co říct k Danovi? Bývalý nácek, který prý nácek nebyl, přišel na vyhlášení cen s kohoutem, stal se z něho kouzelník Žito, dělal kejkle, dělal motivačního kouče a nakonec vyjednává na vlastní pěst v Afghánistánu konec terorismu, nebo něco na ten způsob. Mezi tím si dal za cíl dostat fotbalovou Olomouc do finále ligy mistrů (aktuálně na předposledním místě v první lize s vidinou sestupu) nebo se například na mistrovství světa rallye umístit do čtvrtého místa (z celkem tří závodů dvakrát odstoupil a když se mu podařilo doplazit se do cíle, byl 38.).

V podstatě z Landy si dělat prdel ani moc nejde, protože on si ji už ze sebe udělal sám.

3. Miloš Zeman

Dělat si srandu ze Zemana je jako ukrást dítěti lízátko. Jde to samo. Arogantní ožrala s chováním burana, který má sice prostatu jako panic, ale tím výčet jeho zdravotních úspěchů končí, a který minimálně jednou týdně udělá nějakou ostudu, to je radost každého vtipálka.

4. Karel Schwarzenberg

Inu kníže, no. Karel, který trpí zřejmě narkolepsií a který je noční můrou všech logopedů, rovněž potěší každého posměváčka povětšinou z řad odpůrců Pražské kavárny, ať je to cokoli.

5. Martin Konvička

Jo, Marťas. Ten Marťas. Kluk jeden ušatej. Pan docent magistr Martin Konvička kandidát věd, který je entomolog si udělal kariéru na tom, že zuřivě a nahlas vyhání z Čech Islám a imigranty, kteří tu nejsou. Navíc vypadá jako glum, takže to k tomu ještě přidává.

6. Zdeněk Macura

Údajně softwarový inženýr, který byl svého času zarytým samozvaným ochráncem Ivety Bartošové. Pravidelně každý týden dostával svého času přes držku od Josefa Rychtáře.

Po smrti Ivetky se vydal na cestu ochránce žen. Vydal příručku o domácím násilí a na své zahradě z palet postavil nízkonákladové azylové ubytování pro týrané ženy (kde je zřejmě posléze bude týrat sám Macura). Rovněž vymyslel mobilní aplikaci pro týrané ženě, která za každou ránu, kterou ji její tyran uštědří, dotyčnému tyranovi udělí výtku. Tyrani se samozřejmě výtek bojí. Zdeněk tomu jde prostě naproti.

A TADY se můžete podívat na osm posledních věcí, ze kterých si můžeme ještě dělat srandu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články