fb pixel 6 novinek, které se možná dozvíme na tajemné tiskové konferenci Miloše Zemana – G.cz
Vyhledávání

6 novinek, které se možná dozvíme na tajemné tiskové konferenci Miloše Zemana

Michal David bude vyznamenán Milošem Zemanem. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Oznámení Miloše Zemana o tom, že ve čtvrtek odpoledne národu něco velkého prozradí, vyvolalo na sociálních sítích poměrně hodně diskuzí a spekulací, které se nedočkavě snaží přijít na kloub tomu, co má náš prezident na srdci. My máme celkem 6 nápadů...

Martin Miko
Martin Miko 14.6.2018, 12:00

1. Rezignace z funkci prezidenta

Vzhledem k dlouhému seznamu zákeřných nemocí, kterými náš prezident disponuje, se rozhodne, že půjde do důchodu a vzdá se funkce prezidenta. V tu chvíli propukne hysterický pláč ze strany Jiřího Ovčáčka, který se před zraky kamer zhroutí a kancléř Mynář společně s Nejedlým mu budou muset dát první pomoc. Zeman posléze jako svého nástupce navrhne Jaromíra Soukupa nebo Tomia Okamuru.

2. Omilostnění Andreje Babiše

Za zvuku famfár a bubeníků se slavnostně dozvíme, že Andrej Babiš po Jiří Kajínkovi obdrží milost především za zásluhy pro naší republiku, a hlavně proto, aby měl více času na sestavení vlády s komunisty nebo extrémisty. Druhou variantou je, že prezident Zeman vyhlásí hromadnou amnestii po vzoru Václava Klause, takže dojde k osvobození mnoha a mnoha lidí, které dle statistik do dvou let znovu zavřou zpátky do vězení.

3. Pozvání ruských vojsk do ČR

Na dnešní tiskové konferenci bychom se též mohli dozvědět, že náš prezident pozval do České republiky ruská vojska, která nás budou obšťastňovat svou přítomností po dobu alespoň 40 let, než se opět srovná divoká a liberální nátura velké části našich obyvatel, kterým se nelíbí postupy, které tu předvádí naši přední politici. Zvací dopis vyšle kancelář Hradu.

4. Ivanka čeká miminko

Radostná zpráva, která by zlepšila náladu dolním deseti milionům, by rozhodně byla, kdyby Miloš Zeman oznámil, že Kačenka se může v tomto roce těšit na sestřičku, jelikož je Ivanka v jiném stavu. Kdo by mohl jít za kmotra? Náš prezident jich má ve svém okruhu totiž požehnaně.

5. Našel se článek s názvem „Hitler je gentleman“

Kdyby se tato neuvěřitelná zpráva stala stala realitou, tak by Jiří Ovčáček slavil. Paní Peroutková by byla byla zostuzena a pravda by konečně zvítězila nad lží a nenávistí.

6. Miloš Zeman bude prohlášen za svatého

Toto je ta nejvíc nepravděpodobná varianta, vzhledem k životnímu stylu, který náš prezident vede, ale Bůh ví. Doslova.

A zde čtěte, jak se Donald Trump setkal s Kim Čong-unem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články