6 důvodů, proč je masturbace lepší než vítat uprchlíky – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je masturbace lepší než vítat uprchlíky

Do redakce nám často chodí dotazy, zda je lepší masturbovat, anebo vítat uprchlíky. My sami odpověď neznáme, proto jsme se rozhodli oslovit několik odborníků, kteří se v této problematice orientují.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.8.2017, 08:25

Ze získaných dat a průzkumů je jasné, že lepší je masturbovat, a to z následujících důvodů:

1. Je to to samé, ale s masturbací je méně práce

Podle všeho je vítání uprchlíků jistá forma masturbace. Ukájení sebe sama spouští v mozku mechanismy, které nás zaplaví příjemným pocitem. Vítání uprchlíků u některých lidí vyvolává stejný pocit uspokojení jako masturbace.

Akorát že masturbovat můžeme doma v posteli téměř bez práce, kdežto k vítání uprchlíků potřebujeme plakáty, dav lidí, no a samozřejmě tedy ty uprchlíky.

2. Dělá to každý, a kdo ne, tak lže

Řeč je tedy o masturbaci. Ta je generacemi prověřená a zvládne ji každý. Vítání uprchlíků se zdá spíše jako takový mýtus. Obraz aktivisty, který na ulici stojí s transparentem „Vítejte kuci opálení“, je spíše trochu utopie.

Rozhodně lepší si doma v poklidu počochnit candáta, než ze sebe na ulici dělat blbečka s transparentem.

3. Kdekoliv a kdykoliv

Masturbace je velmi vděčná kratochvíle. V podstatě k tomu nic nepotřebujete a hlavně si můžete udělat dobře, kdykoliv se vám zachce. To u vítání uprchlíků nejde. Nemůžete vítat uprchlíky, když tu žádní nejsou. Musíte čekat, až se nějací uráčí k nám dorazit, a potom je konečně přivítat.

4. Evropská unie

Do masturbace nám (zatím) Evropská unie nekecá. Ještě na to nejsou normy, není to zakázaný anebo povolený jenom za denního světla.

To do imigrantů Evropská unie kecá hodně. Pokud nemáte rádi Evropskou unii, masturbace je pro vás jasná volba. Masturbací proti EU. Něco takového už prohlašuje Tomio Okamura.

5. Společnost vás bude mít raději

Pokud si zamasturbujete, společnosti to bude jedno. Pokud si tedy nebudete dlachnit bartoše na dětském hřišti. Tam to už asi nějakou negativní odezvu mít bude.

Jestliže vítáte uprchlíky, nemá vás nikdo rád. Vítači žijí smutné životy v osamění.

6. Nedostanete společenský cejch

Dneska je děsně moderní lidi škatulkovat. Nemáte rádi imigranty ani islám? Jste xenofob. Máte rádi islám a imigranty? Jste sluníčkář. Nemáte dostatečně neradi imigranty ani islám? Jste rovněž sluníčkář. No a sluníčkář a vítač je v podstatě to samé.

Nenajdete nikoho, kdo by byl označen za masturbače či masturbátora. Vítačů naopak najdete spoustu.

Je lepší být bez cejchu než s ním. Proto masturbujte, co se do vás vejde, či co se z vás dá vymáčknout (podle pohlaví). Je to lepší než vítat uprchlíky.

A TADY máte osm pádných argumentů, proč masturbovat každý den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu