fb pixel 6 důvodů, proč je masturbace lepší, než být vlastenec – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je masturbace lepší, než být vlastenec

Kdyby si ho Marťas místo toho blbnutí s kucima na Staromáku radši vyhonil. I když v jeho případě je toto vlastně taková masturbace
Zdroj: www.ibtimes.co.uk

Takové to urputné vlastenectví za každou cenu dneska dost frčí. Stačí zapnout CAPS LOCK, dát si na profilovou fotku odznáček s přeškrtnutou mešitou a můžete si žít ten svůj sen.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.2.2017, 11:22

Jistě, být okázalým vlastencem je perfektní. Ale pořád tu máme jednu činnost, která je ještě o fous zábavnější. Ano, je to masturbace. Masturbace je lepší než být vlastenec z následujících důvodů.

1. Vzrušivost

V tomto ohledu je masturbace o dost jednodušší. Stačí zapojit fantazii anebo zabrousit na internet, kde se to podnětnými videi pro tuto činnost jen hemží.

Být vlastencem je o něco složitější. Pravého vlastence vzruší jenom video, kde si Tomio Okamura stěžuje na podplacená média, která vůbec neinformují o jeho straně, anebo jakýkoliv článek na Aeronetu nebo na Parlamentních listech, kde jsou tendenčně (anebo přímo lživě) líčena zvěrstva páchaná imigranty.

Abychom ale nebyli k vlastenectví tak přísní, tak vlastence vzruší rovněž sbírání víček na nemocné děti, zatímco naše vláda hrne miliardy na tu uprchlickou svoloč.

2. Přístupnost

Masturbace je přístupná každému. Bez rozdílu věku, vzdělání, rasy nebo pohlaví.

Vlastencem se však každý stát nemůže. Abyste mohli být vlastenec, musíte mít za sebou úspěšně vystudovanou vysokou školu života (popřípadě stačí šest tříd základní školy), vždy a za všech okolností se pokoušet používat hlavně ten selský rozum (protože jiný nemáte) a projít školením na kurvení gramatiky.

Zatímco u masturbace si v klidu lehnete a uděláte si dobře, tak při vlastenectví musíte pořád dbát na to, abyste měli v jedné větě alespoň pět gramatických chyb a hlavně nezapomněli zapnout CAPS LOCK. Je to stresující.

3. Pýcha

Masturbací se nikdo nechlubí, i když by klidně mohl, protože je to přirozené.

Vlastenectvím se chlubí všichni, i když by spíš neměli, protože v jejich pojetí vlastenectví jsou za idioty.

4. Přínos pro společnost

Masturbace může být pro společnost prospěšná. Takový vymasturbovaný člověk se zbavil stresu, uklidnil se a nyní může být produktivní. Odvede spoustu práce.

Vlastenectví příliš prospěšné není. Slepé vlastenectví vedlo k tomu, že pomatený entomolog jezdil na velbloudovi na Staroměstském náměstí v převlečení za džihádistu. Kdyby raději masturboval, udělal by lépe.

5. Místo

Masturbovat můžete v podstatě kdekoliv. Důležité je, aby to nebylo na veřejnosti. Jinak máte možností spousty.

Vlastenec můžete být pouze na internetu, na demonstracích pod pódiem, kde hřmí do mikrofonu Tomio Okamur, anebo na koncertě kapely Ortel. Tam se můžete rozdovádět a klidně i vlastenecky hajlovat.

6. Vnitřní klid a pohoda

Tady je asi největší rozdíl. Během a hlavně po masturbaci člověk najde klid. Vnitřní mír. Čím více člověk masturbuje, tím více je hozený do pohody.

Čím více je člověk vlastenec, tím více je pořád nasraný, vyděšený a agresivní. Strachovat se pořád o ty naše evropské hodnoty a českou kulturu, aby ji čmoudi nezničili, to jednoho dost vystresuje.

A TADY máte osm pádných argumentů, proč masturbovat každý den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články