5 věcí, které se stanou, pokud Miloš Zeman nebude zvolen prezidentem

Obrázek uživatele Dominik Landsman
12.1.2018, 08:01

Tak, a je to tady. Prezidentské volby startují a nabízejí vesměs pouze jednu jedinou, zato palčivou otázku: „Bude Miloš Zeman znovu zvolen prezidentem?“

Dostali jsme se do fáze, kdy je to buď – že Miloš Zeman bude prezident, anebo že Miloš Zeman prezidentem nebude. Pokud prezidentem nebude, tak je pak podle všeho tak nějak jedno, kdo jím bude.

Jestliže nastane varianta, že Miloš Zeman svůj post neobhájí, čekají nás zásadní změny. Pojďme se společně podívat na to, co se stane, když Miloš Zeman nevyhraje.

1. Zvýší se blahobyt lidí

Podle odborníků, ekonomů, sociologů, demografů, politologů i zelinářů – jestliže Zeman nevyhraje prezidentské volby, dá se očekávat skokový růst blahobytu všech občanů ČR. Zvýší se mzdy a zlevní pivo. Očekává se rovněž zlevnění hracích automatů, a to v řádu až desítek procent. Každé protočení bubnu vás proto přijde klidně i o dvacet procent levněji. To už stojí za zamyšlení, co říkáte?

2. V ČR ubydou uprchlíci i mešity

To je trochu paradox. Navzdory protiuprchlické rétorice Miloše Zemana by po jeho nezvolení následoval úbytek muslimů a mešit na našem území.

Je to způsobeno především zmírněním strachu ve společnosti. Zatímco vystrašený občan vidí uprchlíka a mešitu na každém rohu, tak občan, který se bojí již méně, takové vidiny nemá.

Pokud se v chystaném referendu podaří deportovat Okamuru zpět do Japonska, muslimové a mešity z naší země téměř nadobro zmizí.

3. Lidé se budou více usmívat

Až „král Bručoun“ zmizí zpět na Vysočinu, vyjde nad Českou zemí opět sluníčko, které prozáří všední dny běžných lidí a vykouzlí na jejich tvářích úsměv. Taky zlevní chleba.

4. Jaromír Soukup bude sedm dní a sedm nocí plakat. Potom spustí svůj nový pořad

Jedna z hlavních hvězd televize Barrandov se vytratí z veřejného dění a je více než pravděpodobné, že nový prezident již nebude chodit do jeho pořadů. Z toho důvodů Jaromír Soukup na své televizi spustí nový pořad „Smutek Jaromíra Soukupa“, kde bude Jaromír hodinu sedět a teskně hledět na svou prázdnou nástěnku prospěšnosti, přičemž ji občas smutně pohladí.

5. Česká republika získá moře

Už nebudete muset jezdit na dovolenou do Chorvatska. V případě nezvolení Miloše Zemana se Pražská kavárna složí na moře. Až z Ameriky. Teplé, křišťálově čisté moře bude přístupné všem občanům. To už je docela slušná nabídka za nevolení Miloše Zemana, co říkáte?

A tady se dozvíte, co se naopak stane, až bude Miloš Zeman znovu zvolen.


Komentáře