fb pixel 5 věcí, které se stanou, až bude Miloš Zeman znovu zvolen prezidentem – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které se stanou, až bude Miloš Zeman znovu zvolen prezidentem

Prezidentské volby jsou již za dveřmi a všichni napjatě očekávají, jak dopadnou a jestli se jich Miloš Zeman dožije.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.1.2018, 09:30

Podle předvolebních průzkumů Miloš Zeman vede. Otázkou je, zda bude potřebovat vůbec druhé kolo, a pokud ano, koho ze zbylých kandidátů v něm vyzve. Nechceme předjímat a rádi bychom se mýlili, ale je poměrně pravděpodobné, že Miloš Zeman své prezidentování obhájí. Co bude dál? Pojďme se na to podívat.

1. Miloš Zeman zemře ve funkci

Ačkoliv téměř nikdo nezná pravý zdravotní stav Miloše Zemana, z jeho vystupování z poslední doby se dá odvodit, že Míla to má za pár. Nevypadá prostě zdravě. Jasně, odešla mu cukrovka, ale podle zlých jazyků byla ta cukrovka pověstnou krysou, která opouští potápějící se loď. Kdybyste byli cukrovkou a viděli Miloše zevnitř, tak byste se nejspíš rovněž poroučeli.

Na druhou stranu Míla odejde jako velikán. Státní pohřeb, plačící vdova Ovčáček, možná budou i salvy z děl, no prostě velkolepé. Takové pohřby jen tak někdo nemá.

2. Jiří Ovčáček se stane viceprezidentem

Podivný chlapík Jiří Ovčáček, jehož původní funkce byla být tiskový mluvčí prezidenta republiky, zdárně vstoupil do veřejného dění a vypadá to, že část pravomocí od prezidenta sám převzal. Nikým nevolený státní úředník tak sám za sebe kosí oponenty Miloše Zemana a se svou one-man show na twitteru diktuje tempo odpůrců Pražské kavárny.

3. Pražská kavárna bude perzekvována

Jakmile Míla obhájí post, začne systematické odstraňování Pražské kavárny. Konečně se dočkáme seznamu členů Pražské kavárny, takzvaný Ovčáčkům seznam zlých a škaredých.

Začne se hojně udávat, neboť za každého udaného člena Pražské kavárny dostane člověk propisku. Pražská kavárna se přesune do Brna, odkud povede marný partyzánský boj.

4. Jaromír Soukup se stane ministrem propagandy

Miloš Zeman nezapomene na své přátele. Na lidi, kteří mu pomohli. Mezi nimi nebude chybět Jaromír Soukup.

Nejprve Soukup dostane od prezidenta státní vyznamenání za příkladný přínos pro kulturu, načež už nebude prostor si na nic hrát a Míla Soukupa jmenuje premiérem propagandy.

Jaromír Soukup si sám sobě na tělo napíše ještě dalších osmnáct pořadů, které za pomoci Miloše Zemana protlačí na Novu, na Primu a do České televize. Takže až si v osm večer budete chtít pustit televizi, na jedničce budou dávat Pocity Jaromíra Soukupa, na Nově Vaříme s Jaromírem Soukupem, na primě Dětství Jaromíra Soukupa a na Barrandově klasickou Arénu Jaromíra Soukupa. Na ČT artu pojede záznam ze školní besídky Jaromíra Soukupa, kde hrál na flétnu Leze žába do bezu.

5. Andrej Babiš bude každých čtrnáct dní jmenován premiérem

Mílův kamarád a spřízněná duše Andrej Babiš nedostane důvěru od poslanecké sněmovny. To však nevadí, jelikož má důvěru od Zemana. To stačí. Míla proto bude každých čtrnáct dní jmenovat Babiše premiérem, aby ten opět nezískal důvěru. Hotovo, vyřízeno. Babiš bude premiérem s důvěrou od prezidenta a Zeman bude prezidentem s dnou.

A tady se můžete podívat, kterak nadsamec Miloš Zeman přišel o panictví v sedmnácti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články