5 předpovědí, co bude s Jiřím Ovčáčkem, pokud Miloš Zeman nevyhraje volby

Obrázek uživatele Dominik Landsman
13.01.2018, 09:00

Prezidentské volby jsou tu a ve hře není jen to, jestli bude Zeman opět prezidentem. Jde o něco ještě daleko většího. O to, co bude s Jiřím Ovčáčkem, pokud Zeman skončí.

Lidé se zajímají jen o prezidenta, přitom ale úplně zapomínají, že ve hře je hlavně Jirka. Je to jako u rozvodu. Rodiče se hašteří mezi sebou, jenže nejvíc to nakonec odnese dítě. Myslel někdo taky na Jirku? Co si chudák počne? Nastíníme několik variant, které jsou pravděpodobné.

1. Bude zaživa pohřben do hrobu Miloše Zemana

Ačkoliv lidé kolem Miloše Zemana vyvracejí spekulace ohledně jeho špatného zdravotního stavu, kudy chodí, je téměř jisté, že zemře dříve než Jiří Ovčáček. To je prostě fakt.

Je jedno, jestli to bude zítra, za měsíc, za rok, za deset let. Jednou zemře. Věrný ohař Ovčáček potom, jak praví tradice, bude zaživa pohřben v prodloužené rakvi u nohou (nebo u nohy) Miloše Zemana. Je jasné, že k tomu to směřuje už od začátku.

Do té doby, než Miloš Zeman umře, bude Jiří Ovčáček uskladněn v komůrce v Zemanově chalupě na Vysočině, kde bude vyčkávat na svůj veliký okamžik.

2. Stane se první profesionální Twitter celebritou

Profesionálních youtuberů už máme spousty. Je čas na prvního profesionálního twittera. Jiří Ovčáček k tomu má našlápnuto. Po té, co se Miloš Zeman vrátí na Vysočinu, začne Jiří Ovčáček se svou twitterovou show pořádně naplno. Ač se to zdá totiž neuvěřitelné, tak na svém Twitteru se Jiří Ovčáček musí krotit. Ano, krotí se. Až se nebude muset krotit, ukáže teprve, co v něm je.

3. Profesionální dvojník Heinricha Himmlera

Až celá ta komedie na Hradu skončí, bude se Jirka živit jako dvojník Heinricha Himmlera. Bude obrážet kulturáky, vyprávět košilaté vtipy a žonglovat.

4. Bude psát knihy

Za tu dobu, kterou strávil po boku Miloše Zemana, nastřádal nejen spoustu zážitků, ale jistě si pilně zapisuje každý Zemanův bonmot. Byl by sám proti sobě, kdyby tyto bonmoty nevydal knižně. A nemusí zůstat jen u bonmotů. Čtenáři by si jistě rádi přečetli o jeho pocitech a touhách.

Za nás přinášíme nástřel možných titulů: „Tramvaj do stanice Zeman“ „Míla a Já“ „Padesát odstínů Miloše“ a nebo „Stařec a moře chlastu“.

5. Nástěnkář u Soukupa

Ve hře je ještě role nástěnkáře v televizi Barrandov, kdy mu Jaromír Soukup zajistí ve svém pořadu roli nástěnkáře, který bude každý týden na nástěnku dávat lidi, kteří jsou pro společnost přínos a kteří nejsou. To je celkem důstojné pokračování Jirkovy kariéry.

A tady zjistíte, že je Jaromír Soukup nominován na cenu Emmy.


Komentáře

Doporučeno pro vás