5 naprosto šílených věcí, které předseda sněmovny Radek Vondráček v Rusku asi nedělal, ale mohl by – G.cz
Vyhledávání

5 naprosto šílených věcí, které předseda sněmovny Radek Vondráček v Rusku asi nedělal, ale mohl by

Kámoši jak hrom! + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

V poslanecké sněmovně se v posledních dnech velmi intenzivně řeší zahraniční cesta předsedy sněmovny Radka Vondráčka z hnutí ANO, který zavítal do Ruska a setkal se zde s předsedy obou parlamentínch komor Vjačeslavem Volodinem a Valentinou Matvijenkovou. Ostatní politici se zlobí, ale nikdo vlastně neví, co se tam dělo. Co bylo skutečným důvodem Vondráčkova výletu do Ruska, to můžeme pouze domýšlet. A tak přinášíme 5 šílených teorií, jak se Radek Vondráček do Ruska dostal a co tam vlastně dělal.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 18.10.2018, 15:38

1. Pařba v Moskvě

Po vzoru šíleného filmu Pařba v Las Vegas se Radek Vondráček probudil v letadle na cestě do Ruska s vytetovaným jednorožcem na čele a adoptovaným migrantem po svém boku, který mu podal lísteček se vzkazem. V mlhavých vzpomínkách si vzpomněl, že před dvěma dny zapíjel neúspěch v senátorských volbách, někdo mu hodil extázi do desátého panáku rumu a od té doby si nic nepamatuje.

2. Je to dvojitý agent

Tohle by bylo šílená představa. Dvojitý agent Radek Vondráček s krycím jménem Igor Anochkin vyrazil do Ruska pro další dávku smrtelného novičoku, který v imperialistické části Evropy došel nebo prošel. Ten, který „pouze“ otrávil Skripala, byl totiž prošlý nebo byl moc dlouho na slunci, protože podle popisu účinků novičoku by měl Skripal být už dávno mrtvý. Naštěstí vše vyřeší Anotchkin.

3. Jel poprosit o obsazení Česka

Říká se, že historie se opakuje, takže co když jel Radek Vondráček poprosit Rusko, aby nás znovu obsadilo? Nastala by normalizace 2.0 a naše hranice by znovu obsadily ruské tanky. Opět by se zavedla StB a všichni by museli povinně pracovat. Mezitím by se ještě styly zavést lidové milice ze všech těch zahraničních montoven, které by samozřejmě byly znárodněny. Proběhla by defenestrace Kalouska a sluníčkářských havloidů.

4. Zaplatil si eurovíkend v Rusku

Je dost možné, že na Radka Vondráčka vyskočila v mailu exkluzivní nabídka návštěvy Moskvy za skvělou cenu. Navštívit Moskvu znamená jíst boršč a plněné ruské pirožky, užívat si historické památky, podívat se osobně na V. I. Lenina v mauzoleu a hlavně vypít spoustu skvělé vodky. Je dost možné, že se s šéfy obou komor ruského parlamentu potkal na párty a pokecali pouze na baru.

5. Prostě nám chtěl udělat ostudu

Náš předseda poslanecké sněmovny zkusil překonat Miloše Zemana ve vytvoření větší ostudy, než jakou předvedl ve stejné době v živém vysílání Českého rozhlasu. Proto se rozhodl, že navštíví ruské politiky, kteří jsou na sankčním seznamu EU. Volodin i Matvijenková jsou totiž pravděpodobně odpovědni za ruskou anexi Krymu a rozpoutání válečného konfliktu na Ukrajině. Svým jednáním Vondráček naštval spoustu politiků, kteří budou žádat vysvětlení. Česko nyní vypadá očima EU i USA jako nedůvěryhodná země s jitrnicí na čele.

A zde je 10 největších omylů ve stoleté historii naší republiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články