fb pixel 5 fake facebookových událostí, na kterých nesmíte chybět – G.cz
Vyhledávání

5 fake facebookových událostí, na kterých nesmíte chybět

Facebook je poklad. Kromě fotek mimísků spolužáků ze základky, které už si ani nepamatujete, srdceryvných statusů a párty videí zcela neznámých lidí je na něm taky spousta věcí, které mají smysl. Třeba události, do kterých když se přihlásíte, nemůžete na ně zapomenout. Ale pro případ...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 18.8.2018, 04:12

Buďte akční!

Pokud nejste intelektuální student gymnázia, hipster nebo staromilec, papírový diář asi nepoužíváte. V tom elektronickém máte spoustu pracovních schůzek, restů, deadlinů a podobných nepříjemností. Kde je ale prostor pro skutečné kulturní vyžití?

Naštěstí jsou tu facebookové události, asi nejužitečnější (a zároveň nejotravnější) věc na populární sociální síti. I tak praktická záležitost se ale dá přetvořit v legraci, což dokazují události falešné, které vtipně reagují na aktuální události, většinou ty z oblasti politiky, ale ne nezbytně. Dnes například podle FB proběhlo squatování na zámku Matěje Stropnického. Pokud jste to propásli, nezoufejte. V následujících dnech a týdnech nás podobných akcí čeká více, a protože jsme hodní, přicházíme s přehledným seznamem toho, co byste si měli zapamatovat...

1. Lekce & workshop pěstování fíkusů doma i v kanceláři s Jiřím Ovčáčkem

Můžete si o něm myslet své, prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček ale není hloupý. Je to muž mnoha talentů a nebojí se o ně podělit s veřejností. Kromě šudlení rudých hvězd brzy nabídne i workshop pro zahrádkáře a milovníky fíkusů. Zapište si 23. srpen, to už je za pár!

2. Kurz popírání spolupráce s StB s Andrejem Babišem

Pokud si umíte dát pět a pět dohromady ohledně budoucnosti této země, jistě souhlasíte, že takový kurz je extrémně užitečný. Navíc ho vede nejpovolanější z povolaných. Již 1. 9. v sídle Agrofertu se dozvíte, co jste ještě neslyšeli, navíc proběhnou i praktická cvičení správného vykřikování hesel typu "Je to kampáň!"

3. Kurz instalace čoklů na hrob válečných hrdinů s K. Šlechtovou

Letošní výročí 100 let od vzniku Československa bude extrémně sváteční. Pokud chcete mimořádnou událost uctít se vším všudy a jste pejskař, toto je to pravé ořechové pro vás.

4. Sommeliérský kurz s Milanem Rokytkou

Jistě si vzpomenete na památnou kauzu Milana Rokytky a jeho otravy. Blízký kamarád Miloše Zemana dlouho trval na verzi, že mu takříkajíc někdo hodil něco do pití, nakonec se ale rozhodl jít s barvou ven a své bohaté zkušenosti přetavit v akci prospěšnou pro lid. Ceníme! Kurz se koná 15. prosince a na druhý den doporučujeme vzít si volno. Tohle je fakt jiná liga.

4. Vylíhnutí hypotetického potomka Dominika Feriho a Jany Yngland Hruškové

Prožít Vánoce netradičně? Proč ne! 24. prosince na Pražském hradě proběhne vskutku radostná událost. Podle všechno by se tam měl vylíhnout potomek poslance Feriho a zpěvačky Jany Hruškové. Asi se shodneme, že něco tak bizarního jste zřejmě ještě neviděli. Buďte u toho a prožijte něco, co vás bude strašit po zbytek života!

Pokud vám tento článek přijde stupidní, podívejte se, jaká paralely mezi současností a komunistickým režimem jsou lidé schopni vymyslet a to teprve poznáte!

Podobné články

Doporučujeme

Další články