fb pixel 5 důvodů, proč se stát genderově neutrálním člověkem – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč se stát genderově neutrálním člověkem

Historicky první skutečný „těhotný člověk“ Thomas Beatie. Podobných případů je v řádu jednotek. Musí se takto mikroskopické menšině přizpůsobovat většina a dělat ze všech žen bezpohlavní „to“? + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Jste-li průměrně vydělávající zdravý heterosexuální muž, tak je poměrně obtížné získat nějaká práva v dnešní společnosti. Ta je plná zvýhoďňování lidí, kteří do daňového systému přispívají méně než vy, anebo dokonce vůbec. Řeč je o vězních, zákeřných maminkách na mateřské nebo například seniorech, kteří volí špatné strany a dělají vám ze života peklo. Když však budete genderově neutrální, tak vám nikdo nemůže říct ani ň. Zde je 5 důvodů, proč se stát genderově neutrální osobou.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 4.5.2019, 15:27

1) Je to v kurzu a divní lidé vás budou respektovat

Pokud se necítíte býti mužem ani ženou, tak si vymyslete své vlastní pohlaví. Facebook v současné době nabízí 52 variant pohlavní identity. V současné době letí především gendry jako dvě duše, ostatní, bezpohlavní a bipohlavní. Chcete-li, aby vás měli rádi lidé, kteří nevěděli, co studovat po maturitě, a proto šli na genderová studia, tak si buďte jisti, že mezi touto sortou lidí získáte fanoušky, fanynky i non-fans.

2) Můžete si vymyslet genderově neutrální jméno

Dle matričního zákona musí vždy jméno ladit spolu s pohlavím jedince, proto nemůžete svou dceru pojmenovat třeba Miloš nebo Břetislav. Můžete však použít takzvaná neutrální jména, která mohou mít muži i ženy. Patří sem například Sydney, Robin, Tony, Chris nebo René. Tato a ještě nějaká další jména můžete zneužít pro svou genderovou vyváženost ve společnosti.

3) Z práce vás nikdy nevyhodí

Nikdo totiž nechce mít na krku šílenou sebranku levicových aktivistů, kteří kromě udržování ohně v táboráku a vymýšlení ultra komunistických konspiračních teorií nedělají takřka nic. Takže v případě, že by vás zaměstnavatel vyhodil jako genderově nevyváženou osobu z práce, tak by se to okamžitě řešilo všude. Nikdo o negativní mediální kauzy nestojí, teda kromě Babiše a Zemana.

4) Můžete chodit na pány i dámy

Je to skvělé, že? V případě, že se necítíte býti mužem ani ženou, tak vlastně ani nemáte pevně určeno, kam chodit na toaletu. Prostě jdete tam, kde je místo. Většinou to tedy bývá na pánských toaletách, takže v případě, že jste genderově neutrální, tak se v klidu vykadíte kdekoliv. Totéž samozřejmě platí i pro šatny, takže očumovat lidi můžete i tam.

5) Na baru si můžete dát i holčičí drinky a nikdo vás neodsoudí

Můžete si objednat dvojitou whisky, pivo nebo Aperol Spritz a nikdo vás neodsoudí. Ty holčičí drinky nechutnaj tak zle. Bohužel když jste chlap, tak se přece jen těžko objednává Cosmopolitan, Chi-Chi nebo Sex on the beach, proto muži raději pijí pivo nebo rum. Když nemáte pohlaví, tak nejste v zajetí genderových předsudků, což se vyplatí.

A zde vědci zjistili, že existují pouze dvě pohlaví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články