fb pixel Šokující objev, který rozzuří všechny liberály: na světě existují pouze dvě pohlaví – G.cz
Vyhledávání

Šokující objev, který rozzuří všechny liberály: na světě existují pouze dvě pohlaví

Zdroj: profimedia.cz

K nečekanému a naprosto revolučnímu objevu docílila skupina vědců z americké univerzity Stanford v čele s profesorem Johnem Wallerem, který na tiskové konferenci v New Yorku potvrdil, že člověk může mít pouze dvě pohlaví, a to mužské a ženské. Žádné třetí „to“ neexistuje, pokud tedy nepočítáme filmovou adaptaci hororu od Stephena Kinga.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 13.9.2017, 12:54

Výzkum stál spoustu peněz, ale vyplatil se

Ke zjištění tohoto revolučního objevu v oblasti lidské sexuality se odhodlala skupina amerických vědců na základě dlouhodobé diskuzi o počtu pohlaví. Stoupenci genderových studií dokonce v médiích tvrdili, že existuje přes 50 pohlaví, což profesora Johna Wallera zarazilo. Rozhodl se proto zažádat o grant ve výši více než 10 milionu dolarů z veřejných zdrojů a štědrou finanční podporu nadace Donalda Trumpa, aby mohl sestavit tým odborníků, který zjistí, jak to vlastně je s těmi pohlavími.

Jelikož jsou Spojené státy americké zemí neomezených možností, tak byl téměř celý výzkum zaplacen z peněz daňových poplatníků a to včetně těch, kteří se vymezují proti tomu, že by měli být buď mužem, nebo ženou. Dokonce i Evropská unie se sama od sebe rozhodla, že přispěje a poslala do USA finanční injekci ve výši jednoho milionu eur. „Celý život jsem si myslel, že na světě existují jen dva druhy pohlaví, avšak v posledních letech se éterem začal šířit názor, že jich je mnohem víc, a tak jsem se rozhodl tomu podívat na kloub,“ prohlásil jeden z členů elitního týmu amerických vědců o projektu Flanders Genders.

Buď jste mužem, nebo ženou

Studenti a absolventi genderových studií po celém světě se však proti tomuto výzkumu bouří, jelikož hrozí, že by se ukázalo, že celá léta studovali nesmyslný obor. Někteří jedinci dokonce přikládají genderovým studiím podobnou váhu jako například matematice nebo chemii. K celé situaci se vyjádřil i předseda strany Zelených Matěj Stropnický, který prohlásil, že otázka genderu je stejně důležitý jako Klinika. Poté se zvedl a odešel pěšky na dovolenou do Itálie, aby zbytečně nenavyšoval svou ekologickou stopu.

Výsledkem dlouholeté studie bylo tedy překvapivé zjištění. Lidské pohlaví se určuje podle genů na pohlavních chromozomech. Zdravá žena má dva chromozomy X, tedy XX, a zdravý muž má jeden chromozom X a druhý Y, tedy XY. Což tedy znamená, že existují 2 pohlaví - muž a žena. Navzdory tomu, že jiná pohlaví neexistují, potvrzují členové expertního týmu, že kvůli své práci byli opakovaně napadáni jedinci, kteří se identifikovali jako genderfluid, pangender, transmasculine nebo dokonce jako bojová helikoptéra.

Známý španělský historik José Manuel Alvarez k tomuto zjištění pouze dodal, že počet pohlaví je stejný jako počet světových válek.

A zde je vlastenecká hlídka, která na hranicích zadržela Raye Korantenga při sběru hub.

Podobné články

Doporučujeme

Další články