fb pixel 4 věci, ze kterých když si děláte srandu, jste sluníčkář a zbožňujete imigranty – G.cz
Vyhledávání

4 věci, ze kterých když si děláte srandu, jste sluníčkář a zbožňujete imigranty

Hranice mezi tím nebýt sluníčkář a už být zasraný sluníčkář a dobroser je poměrně tenká. Stačí si udělat z něčeho srandu a jste tam. Takže bacha na to.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.6.2017, 10:51

Situace ve společnosti je dnes natolik vyostřená, že opravdu stačí málo. Nevíte dne ani hodiny. Karty jsou jasně rozdané. Máme tu vlastence, kteří by nejraději potápěli lodě s uprchlíky a kteří žijí ve strachu z toho, že ta islámská svoloč nás převálcuje. Potom tu máme sluníčkáře a vítače, kteří naopak tvrdí, že je dobře, že přicházejí a že je potřeba, aby jich přišlo co nejvíce. Těžko říct, kolik takových lidí existuje a jestli nejsou pouze vysnění.

No a potom tu je skupina lidí uprostřed, která není ani vlastenecký nácek a ani sluníčkář. Tito lidé nemají pojmenování, nicméně stačí málo, stačí jeden vtípek a hned jsou přiřazeni k vlastencům a nebo sluníčkářům.

My si dneska řekneme, z čeho si dělat srandu, abyste byli automaticky sluníčkář.

1. Tomio Okamura

Člověk, ze kterého se snad ani sranda nedělat nedá, je tím lakmusovým papírkem, který určuje, kdo je sluníčkář a kdo ne. Stačí o něm napsat, že to je rákosník a hned jste sluníčkář. Stačí si dělat srandu z jeho programu a hned jste sluníčkář. Děláte si prdel z odznáčku SPD? Šup s vámi ke sluníčkářům.

Samozřejmě stejně to platí o voličích Okamury, kteří jsou na své rozhodnutí volit SPD právem hrdí a při jakékoliv diskusi se o tom nezapomenou zmínit. Jestliže si z těchto voličů a hrdých vlastenců děláte srandu, automaticky chcete, aby nás zaplavili muslimové.

2. Zpochybňovat počet imigrantů na našem území

Stačí napsat něco ve smyslu: „Dneska jsem ho konečně viděl. Po roce pátrání jsem našel na našem území imigranta. Byl zmatený a vypadal, že k nám zabloudil“ a hned jste samozřejmě sluníčkář. Děláte si totiž srandu z vážných věcí. Těch pár imigrantů, kteří jsou na našem území a kteří se klepou na to, až odsud vypadnou, to je totiž jenom začátek. Je jenom otázka času, kdy se počet imigrantů na našem území ztrojnásobí (ze stávajících 20 na 40) a potom začne peklo. Vždyť to vidíme v Německu a ve Francii. To nás čeká. Úplně to samé. To je tutovka. Teda pokud nebude zvolen Tomio. Ten to zařídí.

3. Znevažovat vlastence

Vlastenci a přidružení náckové se snaží ochránit naše děti. A to nejen svoje, ale děti nás všech. Já nevím, jak vy, ale já netoužím po ničem jiném, než aby budoucnost pro mého syna zařídili srdcaři, kteří si nevypínají CAPSLOCK, kadenci gramatických chyb na jednu větu mají dechberoucí, nadávají všem, kdo si z nich dělá prdel do zasraných sluníčkářů a mnozí z nich posléze hnáni zahořklostí plivají kolem sebe a nebojí se navrhovat genocidu pro všechny muslimy.

Těmto slušným lidem naprosto důvěřuju a rád budoucnost mého syna svěřím do jejich rukou.

4. Miloš Zeman

Jestliže nedělat si prdel z Tomio Okamury je téměř nemožné, nedělat si prdel z Miloše Zemana by mělo být přímo trestné. Jen se na něj podívejte. Taky na toho jeho ocase Ovčáčka. Člověka svrbí ruce na klávesnici, jen zahlídne Mílovu fotku. Nedělat si srandu z Miloše Zemana prostě není v lidských silách.

Tady je celkem jednoduché spadnout do kategorie sluníčkář. I když napíšete seriózní reportáž z jakékoliv akce, kde je Miloš Zeman přítomen, tak jenom přepis toho, jak to probíhalo, je svým způsobem dělání si z Miloše prdel. I když se to ve skutečnosti stalo slovo od slova, jak to člověk napsal.

V případě dělání si srandy z Miloše Zemana jste nejen sluníčkář, ale rovněž spadáte do kategorie pražská kavárna. Takže takový bonus.

A TADY máte osm vývojových fází sluníčkáře.

Podobné články

Doporučujeme

Další články