fb pixel 4 věci, které by musel Miloš Zeman udělat, aby ho lidé už nevolili – G.cz
Vyhledávání

4 věci, které by musel Miloš Zeman udělat, aby ho lidé už nevolili

Příští rok tu máme prezidentské volby a současný prezident Miloš Zeman má slušně našlápnuto svůj post obhájit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.3.2017, 09:00

Během svého dosavadního působení Miloš Zeman předvádí natolik arogantní, nedůstojné a odsouzeníhodné chování, které se s pozicí prezidenta České republiky absolutně neslučuje, že by v příštích volbách měl dostat hlasy jenom od rodiny, Ovčáčka, Hůlky a pár dalších, kterým dal státní vyznamenání. Po neúspěšné obhajobě by měl být svázán lanem, na krk by se mu měl nasadit věnec buřtů, měl by být posazen na mulu a vyhoštěn do pustiny (třeba do Ostravy).

Tak to ale nebude. Zhruba padesátiprocentní podpora občanů dává tušit, že Miloš Zeman může udělat jakoukoliv ostudu, může lhát, intrikařit a jeho voliči ho za to budou milovat.

Naskýtá se tedy otázka. Co musí Miloš Zeman udělat, aby ho lidé už nevolili?

1. Zabít bílého sirotka

A to ne, jako že by ho třeba přejel autem nebo by na něj upadl a rozmáčkl ho. To ne. To by vyřešilo pár bonmotů. Miloš Zeman by musel svolat tiskovou konferenci, přitáhnout tam malého sirotka a před kamerami mu upižlat tupým nožem hlavu.

A ani to by možná nestačilo. Důležité by bylo, aby sirotek nebyl třeba malý Rom nebo nedej bože muslim, protože to by Zemanovi naopak přihrálo bodíky.

Sirotek by musel být bílý. Stoprocentní malý Čech s pohnutým osudem. Dobré by bylo, kdyby měl nějakou nemoc. Ne ale smrtelnou, protože to by Zeman uhrál na to, že mu akorát ukončil trápení.

2. Konvertovat k islámu

To by asi jeho voliče dost rozhodilo. Pokud by Miloš Zeman konvertoval k islámu a ještě navíc přijal jméno Om(v)ar Zeman, neměl by zde na růžích ustláno. I když těžko říct. Je možné, že by ustál i tohle. Jiří Ovčáček by to nějak obhájil.

3. Přiznat, že je gay a spolu s Jiřím Ovčáčkem adoptovat dítě

Tady to rovněž nemusí být jisté. Nedávný comming out ministryně Šlechtové, který nikoho nezajímal, přihrává skutečnosti, že Češi jsou v tomto ohledu tolerantní.

Miloši Zemanovi by tak přiznání, že je bukvice, nestačilo. Musel by spolu s Jiřím Ovčáčkem adoptovat dítě. A to už lidé rádi nemají. Jak je totiž známo, pokud dva gayové adoptují dítě, tak z dítěte se stane rovněž gay. Říkali to už za Rakouska-Uherska, takže to musí být pravda. Od gaye je to coby kamenem dohodil k pedofilovi a tak podobně. Píšou to v bibli.

Kdyby Míla během novoročního projevu ohnul Jirku o stůl a před kamerami ho řádně ztrestal a do rytmu slastného vzdychání „ano, ano“ by něžně přirážel, jistě by mu to pár hlasů ubralo.

4. Zemřel by

Těžko říct, zda by tato skutečnost Zemanovi voliče nějak rozhodila. Je možné, že by byl zvolen prezidentem In memoriam. Nejsem odborníkem na ústavní právo, takže netuším, jestli je jednou z podmínek pro kandidaturu na prezidenta i to, aby byl kandidát naživu. Ostatně Miloše Zemana nějaké ústavní právo ani ústavní zvyklosti nikdy nezastaví. On si je ohne ve svůj prospěch.

Z logiky věci by byla překážkou i vážná nemoc. Ne však u Zemana. Miloš Zeman (vyjma prostaty jako panic) je sám o sobě reklamou na vážnou nemoc. Miloše Zemana by měli dávat na cigarety. To by kuřáky odradilo. Svým vzezřením dává nemocným a nehezkým lidem naději, že zase není tak špatně a může být očividně i hůře.

Nicméně, pokud by byl Miloš Zeman opravdu vážně nemocný, tedy takřka nad hrobem, nikdo by se to nedozvěděl. Tým kolem Míly by ho znovu navlékl do běžek a vyslal pózovat před fotografy. Umělý vývod, dialýzu a systém důmyslných kladek a provazů, které by ho držely ve vzpřímené poloze, by se daly ve Photoshopu vyretušovat.

A to je asi tak všechno. Tím to končí. Víc toho vymyslet nejde. Tyto čtyři věci by musel Miloš Zeman udělat, aby ho lidé nevolili. Cokoliv jiného udělá, to jeho voličská základna přejde mávnutím ruky anebo tomu dokonce zatleská.

A TADY se dozvíte, že nadsamec Miloš Zeman přišel o panictví již v sedmnácti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články