21 výňatků z deníčku Donalda Trumpa – G.cz
Vyhledávání

21 výňatků z deníčku Donalda Trumpa

Pětačtyřicátý (45.) prezident USA Donald Trump je po inauguraci slavnostně uveden do úřadu, kde může usednout na svůj trůn.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.1.2017, 13:50

Otázka je jasná. Jaký byl Trumpův první den po inauguraci? Obstojí jako prezident? Co se mu asi tak honilo hlavou bezprostředně den po složení přísahy na dvě bible?

Odpovědi na některé otázky můžeme nalézt v deníčku Donalda Trumpa.

6:00 – Štáb reality show mě vzbudil. To si dělají srandu? Proč proboha? Hned jsem jim vyčinil. Reality show přeci už skončila a já jsem vyhrál.

6:05 – Mark ze štábu realityshow mi vysvětlil, že to žádná reality show nebyla. Že to byly opravdové prezidentské volby. To jako fakt? Takže já jsem jako ty vole doprdele prezident? Co to má znamenat? Jak mě mohli zvolit? Vždyť jsem si dělal prdel z postižených, urážel jsem ženy a přistěhovalce, a dělal prostě jen všechno proto, abych zvýšil sledovanost. I tak mě jako zvolili? Co to tu žije proboha za lidi? A hlavně, co teď jako budu dělat?

7:00 – Už jsem se trochu vzpamatoval. Na mobilu mám 22 nepřijatých hovorů od Miloše Zemana. Ten král Čečny je hrozně vlezlej. Pořád otravuje a hlavně pětkrát denně mi gratuluje a chce se sejít. Jestli on to nebude buzík.

7:30 – Můj tým osmi kadeřníků mi z toho mordoru, co mi roste na hlavě, vytvořil klasický Donaldův sestřih. To mám rád. To mi trochu zlepšilo náladu.

8:00 – Donalde, seber se. Už jsi čelil větším výzvám. Prezidentování zvládneš. Musím se podívat do papírů, co všechno jsem vlastně v kampani nasliboval.

8:30 – Ty vole, postavit na hranicích s Mexikem zeď? To jsem byl vožralej, když jsem to sliboval? Už vidím Mexikánce, jak na vlastní náklady staví zeď.

9:00 – Právě mě odvedli z mého domu do malé zaplivané špeluňky. Říkají tomu Bílý dům. Tady mám bydlet? Tady není nic ze zlata. To je nějaký chudobinec? Prezident USA jako musí žít v bídě, aby byl blíže obyčejnému lidu? Do čeho jsem se to zase uvrtal?

9:30 – To je fakt bezvadnej den. Nejenže jsem se probudil jako prezident USA, vystěhovali mě z mého honosného příbytku do něčeho jako ubytovny pro svoloč, ale teď tady byla moje exmanželka Ivana. Ta stará vyžilá vražda, která má plastiky i zevnitř, chce být tou velvyslankyní v Česku. Prý je domluvená se Zemanem.

Jo, tak to on je ten Zeman z České republiky? Tak to jo. Konečně v tom mám jasno. Slíbil jsem Ivaně, že ji udělám protektorkou České republiky. Hlavně aby už vypadla.

9:40 – My o vlku, a Zeman za dveřmi. Zase mi volá. Tak jsem mu to vzal. Moc jsem mu nerozuměl. Jeho angličtina je poměrně bída. Jako by u toho hovoru kouřil. Něco řekne, pak se nadechne, chvíli je ticho, následně vydechne a zase mluví. Miloš Zeman mi opět pogratuloval k úspěchu a pozval se do Bílého domu.

10:00 – Choděj za mnou cizí lidi, který jsem v životě neviděl a chtějí, abych podepisoval zákony. Ty vole, k čemu mám jako viceprezidenta? Ať to papírování dělá on. Však je to taky moje asistentka, ne? Já jsem prezident. Já nemám čas. Já musím řešit velký a důležitý věci. Třeba Zemana, kterej mi zase volá. Ach jo.

12:00 – Volala mi nějaká kráva z Německa. Opět jsem jí moc nerozuměl. Ty vole, co to mají všichni za přízvuky? To neumí anglicky nebo co? Nicméně začínám rozumět tomu, co dělá prezident USA. Sedí v pracovně a pořád mu někdo volá. Je to tady jako call centrum.

13:00 – Čínskému prezidentovi jsem vzkázal, že to je rákosník zasranej a že zavedu cla a budu protěžovat americké výrobky na úkor Čínských. Tomu se říká byznys, holenku.

13:30 – Moji poradci mě upozornili, že takhle jednat nemůžu. Mleli něco o třetí světové válce. Já vám kašlu na nějakou třetí světovou válku. S Putinem vymažeme nějakou Čínu z mapy. S Putinem jsme kamarádi. On mi pomohl ve volbách. Oba máme atomovky. Ty vole, já mám vlastně atomovky. Musím se na ně jít podívat.

15:30 – Krásné atomové bomby mám. Nechal jsem se odvézt na jednu vojenskou základnu a jako fakt super. Vydal jsem rozkaz, že si dvě atomové bomby vezmu s sebou do Bílého domu do pracovny. Ten generál, co tam byl se mnou, mlel o nějakém protokolu, ale kurva, já jsem prezident, tak jsem ho nechal odvolat a atomovky si odvezl. To budou ostatní miliardáři závidět. Pche, Warren Buffett si myslí, jak je bohatší, a dokonce mě vyzýval, ať zveřejním své daňové přiznání. On ale nemá ve své kanceláři atomové bomby. Já ano. Jsem zvědavý, jestli i teď mě bude k něčemu vyzývat.

16:00 – Musel jsem na počítač. Na Twitter. Úplně jsem měl absťák. Dlouho jsem tam nebyl. Hodil jsem tam několik mých postřehů, urazil černochy a teď se podívám na mail.

16:01 – Mám tady třicet mailů od Milos.raketak.zeman@seznam.cz. Ten Zeman je neuvěřitelnej. A všechno to jsou řetězový emaily typu, že když ten mail nepošlu dalším deseti lidem, tak budu mít celý rok smůlu. Ten Zeman zamrznul v devadesátkách, ne?

16:30 – Přišla za mnou nějaká rajda z hnutí „Ženy a muži rovni jsou si jest“, že prý jsem sexista a šovinista a že to tak nenechá. Že ženy mají také práva. Jako kozy měla dobrý, tak jsem ji v rychlosti kliknul na švába, udělal Brrrm, brrrm mezi kozy a nechal ji vyvést ochrankou. To jsou její práva. Může jít třeba vařit nebo žehlit.

17:30 – Thomas, zástupce vedoucího prezidentské kanceláře, mi přišel říct, že venku mi právě složili dva kamiony cihel na tu zeď. To je diletantství. Co já tady budu dělat s cihlama? Nechal jsem je i se zedníkama, který mi stepujou před dveřma, odlifrovat do Mexika, ať to tam zařídí.

19:00 – Ne, já prostě nemám pokoj. Furt mi sem někdo leze. Já si tu kancelář budu zamykat, a bude!

23:00 – Děsný peklo tenhle den. Samý „Donalde sem, Donalde tam“. Jako by se to beze mě celý posralo. Je ale dobrý, že mám na hraní ohromnou armádu. Zítra si asi z rozmaru vyhlásím válku nějakejm africkejm křovákům. Třeba Ugandě. Putin do toho půjde se mnou. Ten je pro každou srandu.

Jinak to je na tom jediný pozitivní. Ten opičák přičmoudlej Obama se stavil večer na pokec, a jestli bych pro něj neměl nějaký místečko. Tomu se z Bílého domu fakt nechce.

Na Googlu jsem průběžně celý den hledal rady a triky, jak řídit USA, ale moc toho tam není. No, hele, ono to nějak půjde. Důležité je, že mám atomovky, armádu a zbytek už nějak dopadne.

23:20 – Zeman mi poslal smskou „dobrou noc“. No nic. Jdu taky spát. Zítra je taky den.

A TADY se můžete pro změnu podívat na deníček Andreje Babiše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články