10 životních pravd, které jsme si odnesli z pořadu Výměna manželek – G.cz
Vyhledávání

10 životních pravd, které jsme si odnesli z pořadu Výměna manželek

Reality show Výměna manželek je sondou do soukromí a vlastně i do způsobu života obyčejných rodin. Odráží se v ní tedy celá naše společnost. Dozvíme se z ní toho spoustu o sobě samých a o lidech kolem nás.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.3.2018, 08:10

Teď na chvilku zkusme předstírat, že do této reality show nejsou záměrně vybírána ta největší individua, která kdy spatřila světlo světa a pojďme se nad ní na chvíli zamyslet. Co všechno jsme se z Výměny manželek dozvěděli?

1. Každá žena, pokud je na čtrnáct dní vyjmuta ze svého přirozeného prostředí, tedy ze svého domova, dětí a manželů, začne se po docela krátké době hroutit. Najednou ji bude děsně smutno, bude brečet a často se zalykat. Ženy proto nesmíme nikdy přemisťovat z jejich domova na déle než dva dny.

2. Více než polovina žen má za muže neschopný netáhlo, cholerika, lempla a kreténa, co se neumí postarat o děti nebo o domácnost.

3. Když oddělíte ženu na čtrnáct dní od muže, začne přehodnocovat své manželství. Uvědomí si nedostatky svého manžela a začne přemýšlet, jestli by ho neměla náhodou opustit. Za deset let společného soužití ji to nenapadlo. Z toho vyplývá jediné. Jestliže se nechcete rozvádět, držte svou ženu připoutanou řetězy doma u plotny. Bude tak ve vztahu spokojená.

4. Když máte doma malé děti, je naprosto v pořádku jim tam kouřit. Však oni to časem vydýchají. Když nějaké dítě začne chrchlat a dusit se z cigaretového dýmu, můžete projevit solidaritu a během kouření otevřít ventilačku.

5. Pokud máte doma bordel, děti v zanedbaném stavu a váš manžel je nechutnej alkoholik nebo gambler, to nejlepší, co můžete pro svou rodinu udělat, je ukázat to celé v televizi. Nestyďte se za to, že máte život na hovno. Naopak se tím pochlubte.

6. Jestliže je žena přidělena do cizí rodiny, kde je otec lempl bez práce, nezajímá se o děti, neumí vařit a děti jsou nevycválaní spratci, jakmile si odklepe první týden a přijde druhý týden, který se nese ve znamení: „Teď vládnu já,“ žena automaticky donutí muže opravit poličku v kuchyni a potom jde s celou rodinou na výlet někam na hrad. Jakmile žena dostane moc něco změnit, vybere si nějakou píčovinu místo toho, aby donutila muže najít si práci, sblížit se s dětmi a nebo jim aspoň pomoct s úkoly.

7. Ženy obecně neumí vařit. Doma už si na jejich šlichtu rodina zvykla, ale trvá mnohem déle, než na svou falešnou svíčkovou, která leptá talíře, naučí i cizí rodinu.

8. Pokud je žena čtrnáct dnů v kontaktu s cizími dětmi, jakmile je musí opustit, tak začne brečet. Ženy instinktivně po čtrnácti dnech přijímají cizí děti za vlastní. To je mateřský instinkt. Pokud by Výměna manželek trvala tři týdny, ženy by začaly cizí děti i kojit.

9. Ženy brečí pořád a kvůli všemu.

10. Muži jsou neschopní lemplové, co se nezajímají o manželku ani o děti. Většinou nemají práci, jsou zahořklí, doma s ničím nepomáhají, jsou sobci. Když je pak manželka chce opustit, děsně se tomu diví, že to vůbec nečekali a že neví, proč je chce opustit.

A tady máte 10 životních pravd, které si můžete odnést z pořadu Soudkyně Barbara.

Podobné články

Doporučujeme

Další články