fb pixel 10 věcí, které se stanou po prezidentských volbách – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které se stanou po prezidentských volbách

Zdroj: ceskatelevize.cz

Je jedno, jaké to jsou volby. Po jejich konci je to totiž pokaždé stejné.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.1.2018, 12:14

Samozřejmě záleží hlavně na tom, kdo ve volbách uspěje a kdo ne. Pojďme se nyní podívat na všechny možné varianty, které nás čekají.

1. Okamžitě se začnou šířit názory, že volby byly zmanipulované, že to je spiknutí elit a pražské kavárny a možná se rozjede petice za opakování voleb. Spíš ale ne, jelikož zrovna tito lidé, kterých se to týká, nemají dostatek kapacity na to, nějakou petici rozjet.

2. Jako vždy se rozjede hromadný odchod z republiky ve fázi vyhrožování. Lidé začnou proklamovat, že toho zde mají už dost a že už tu nehodlají setrvat ani minutu. Hromadný odchod z republiky trvá většinou maximálně týden. Poté tomu lidé dají ještě šanci, neboť si uvědomí, že vlastně nemají kam odejít.

3. Zklamaná část voličské základny ve své pohrdavosti a uvědomění si, že oni jsou lepší lidé, budou prohlašovat, že ti, kteří volili jinak než oni, jsou neskuteční kreténi a že to snad ani není možný, mezi jakými hovady tu musí žít.

4. Po Facebooku se začnou šířit oznámení lidí, že vítěz voleb rozhodně není jejich prezident.

5. Druhá skupina lidí bude tu první skupinu lidí neustále konfrontovat s výsledky voleb a tvrdit jim, že vítěz voleb jejich prezident rozhodně je a ať se s tím smíří, neboť se musí přizpůsobit většině.

6. Bezprostředně po vyhlášení výsledků druhého kola voleb se v ulicích ozve střelba a začne rabování a kanibalismus.

7. Mezi voliči se rozjede vyšetřování, jehož účelem bude zjistit, kdo může za výsledky voleb.

8. Václav Moravec si pozve do studia spoustu ekonomů, politologů, demografů, sociologů, entomologů, akademiků, právníků a Magdu Vašáryovou, aby nám všem nastínili, co výsledky voleb vlastně pro nás všechny znamenají, protože my to vlastně nevíme.

9. Daniela Drtinová si pozve do DVTV kartářku.

10. Známí umělci budou buď národ chválit, anebo naopak budou na národ apelovat, že se měli voliči rozhodnout jinak.

A tady zjistíte, že podle posledních průzkumů by se fíkus umístil těsně za Zemanem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články