10 případů, kdy je v pořádku někomu rozbít hubu

Obrázek uživatele Dominik Landsman
18.1.2018, 06:01

Násilí do naší společnosti nepatří. Je to barbarské, přežité a není to hezké. Nota bene to často není ani legální.

Nicméně existují výjimky. Minimálně z morálního hlediska existuje několik případů, kdy je zcela v pořádku někomu rozbít hubu.

1. Když vám přijde zpráva z pošty, že balík doručí dnes mezi osmou ranní a devátou večerní, vy celý den čekáte doma a večer se dojdete podívat do schránky, kde máte papírek z pošty, jelikož jste nebyl k zastižení doma. V tom případě můžete v návalu zuřivosti rozbít hubu nejbližšímu pošťákovi, který za nic nemůže. Pokud nemáte pošťáka, rozbijte hubu nejbližší mužské dospělé osobě. Přípustné jsou i robustní ženy.

2. Sousedovi. Jestliže manželka vašeho souseda je hezčí než ta vaše a zároveň vám přijde, že jste mnohem atraktivnějš než váš soused.

3. Finančnímu poradci, která vám desetkrát denně volá, aby vás pozval „na kafíčko“ , u kterého si popovídáte o životě. Vy tam přijdete, a on vám hned dá podepsat životko a hypotéku.

4. Opraváři pračky, který měl přijít už před týdnem, kterému čouhá zadek z kalhot, i když se nepředkloní, říká vám „šéfe“ a který se nezul, takže vám pošlapal čerstvě vytřenou podlahu.

5. Komukoliv, kdo si u pokladny zařizuje kartičku na bodíky, nechává si vysvětlit od pokladní, jak to chodí, deset minut loví v paměti svůj mail, aby nakonec připustil, že žádný nemá, a celou dobu zdržuje frontu.

6. Tomu debilovi v kavárně, který vám přinesl kávu bez kofeinu, a vy teď ve dvě ráno čumíte do stropu, jelikož nemůžete usnout, a je vám jasné, že v té kávě kofein určitě byl.

7. Chlápkovi s odznáčkem SPD, který vám vykládá, že je to tu samej imigrant a muslim a až se Okamura stane premiérem, všechny imigranty vyžene.

8. Komukoliv, kdo vám pošle řetězový mail typu „Pokud tento mail nepošleš deseti známým, tak do dvou dnů zemřeš.“

9. Cyklistovi, který se motá na křižovatce, plete se vám pod kola a přitom má vedle cyklostezku.

10. Když máte děti a někdo, kdo děti nikdy neměl, vám radí, jak máte své děti vychovávat.

A tady máte 7 tipů, jak zvládnout hospodskou rvačku se ctí.


Komentáře