fb pixel 7 tipů, jak zvládnout hospodskou rvačku se ctí – G.cz
Vyhledávání

7 tipů, jak zvládnout hospodskou rvačku se ctí

Každý muž by se měl alespoň jednou za život porvat. Dokáže si tím, že je opravdovým mužem. Máte snad jiný názor? Tak pojďte ven...!

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.5.2018, 17:39

Kde nejlépe dostat do držky než v hospodě. S alkoholem člověku roste sebevědomí a často se vybičuje k výkonům, kterých by střízlivý nikdy nebyl schopen.

Pamatujte však, že servat se v hospodě není jen tak. Nemůžete jen tak vstát od stolu a napálit ji náhodnému štamgastovi. Na to musíte jít od lesa.

1. Ke rvačce si vyberte někoho slabšího

Pokud je to alespoň trochu možné, servěte se v hospodě s někým, kdo je už od pohledu slabší než vy. Nemá cenu se vrhnout na dvoumetrového, sto dvacet kilo těžkého hromotluka, jelikož to vám nebude k ničemu. Vy se potřebujete nejen porvat, ale taktéž musíte ve rvačce zvítězit, abyste ze sebe měli dobrý pocit.

Doporučujeme napadnout nějakého samotáře s brýlemi, který v koutku u sodovky luští křížovku.

2. Přesvědčte se, že vám někdo kryje záda

Přijít sám do hospody a začít se rvát, to je hazard s vaším zdravím. Nikdy nevíte, jestli dotyčného člověka, do kterého mlátíte židlí, nepřijdou bránit jeho kamarádi.

Pro příležitostnou rvačku si proto do hospody s sebou vždy přiberte nějaké známé. Dejte jim jasné instrukce, že jakmile to bude vypadat, že rvačku prohráváte, ať vám okamžitě přispěchají na pomoc.

3. Perte se s těmi, které nemá nikdo rád

Velká výhoda při rvačce v hospodě je prát se s někým, kdo se ve společnosti netěší příliš velké oblibě. Je to z toho důvodu, že přihlížející budou fandit vám, a policii, která následně dorazí, potvrdí, že dotyčný vás napadnul a vy jste se pouze bránili. V tomto případě se vyplatí se v hospodě porvat s imigrantem, Kalouskem, fotbalovým rozhodčím nebo Angelou Merklovou.

4. Pozor na detaily

Při hospodské rvačce se nemusí vyplatit jen tak bezmyšlenkovitě na někoho vletět. Člověk by si to měl nejdříve rozmyslet. V klidu se posaďte a pozorujte osazenstvo hospody. Není kam spěchat. Buďte ve výběru důslední a hlavně nepřehlédněte žádný detail. Nemůžete se rvát s někým, kdo drží v ruce pistoli nebo samurajský meč.

Asi není taktéž záhodno zaútočit na člověka, který má na sobě mikinu s nápisem „Czech Kickbox Team“.

5. Přihlédněte ke svému zdravotnímu stavu

Nepřeceňujte své síly a aktuální možnosti. Jestliže jste ochrnutí od pasu dolů a pohybujete se na invalidním vozíku, do velkých akcí se raději nepouštějte. Ostatně i obyčejná chřipka může být v pěstním souboji velkou nevýhodou. Raději se jděte domů vykurýrovat. Rvačka vám neuteče.

6. Podvádějte

Pokud během rvačky přestanete mít nad danou situací kontrolu a začnete dostávat pořádnou nálož, podvádějte. Ve rvačce nejde o čest. Tam jde o ego – a to žádnou čest nemá. Takové nepsané pravidlo každé rvačky je, že se z ní vynechají genitálie. Jenže pravidla tu jsou od toho, aby se porušovala, takže pokud vám hrozí prohra, neváhejte protivníka řádně nakopnout mezi nohy nebo se mu rovnou do klína zakousnout.

7. Když pohráváš, uteč

Není žádná ostuda utéct ze rvačky. Jestliže jste si vzali moc velké sousto a v žádném případě nehrozí, že byste vyhráli nebo alespoň remizovali, prostě a jednoduše utečte. Pokud jste natolik seřezaní, že nemůžete ani chodit, zalykejte se, fňukejte a proste o milost. V tomto případě není čas ani prostor na hrdinství.

A TADY se můžete podívat na deset druhů hospod a deset typů holek, které v nich sbalíte (samozřejmě že až zmlátíte před nimi toho liliputána).

Podobné články

Doporučujeme

Další články