fb pixel Zvěsti o tom, že Bill Clinton navštívil “Pedofilní ostrov” jsou stále živé. Stejně jako Jeffrey Epstein – G.cz
Vyhledávání

Zvěsti o tom, že Bill Clinton navštívil “Pedofilní ostrov” jsou stále živé. Stejně jako Jeffrey Epstein

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

No dobře, Epstein pravděpodobně naživu není, ale ten meme o tom, že nezemřel, ale v klidu si užívá svých peněz někde v Karibiku, ten bude naživu ještě pěkně dlouho. Když umře takhle mocná stvůra, víří to vody ještě dlouho potom. Třeba teď. Nový netflixový dokument má totiž odhalit, že na Epsteinův “Pedofilní ostrov” navštívil i Bill Clinton.

Jan Studnička
Jan Studnička 26.5.2020, 15:47

Když fyzikář přijde k penězům

Zítra vychází na streamovací službě Netflix dokument s přiléhavým názvem: Jeffrey Epstein: Filthy Rich, tedy Nechutně bohatý. Jestli vám jméno Epstein jenom něco říká, ale nemůžete ho takhle rychle zařadit, žijete ve šťastnějším světě než my ostatní a je čas vám ho zkazit.

Jeffrey Epstein byl původně učitel matiky a fyziky na prestižní škole na Manhattanu. Přes děti se dostal k rodičům a nadělal si mocné známé. S jejich pomocí se dostal do finančního sektoru, kde se mu dařilo natolik, že si založil vlastní makléřskou firmu. A právě ta mu vydělala ty extrémně peníze. Epstein totiž zásadně nepřijímal klienty, jejichž hodnota by byla pod jednu miliardu dolarů. A když operujete s takhle velkými penězi, tak vám i zbytečky, co uvíznou za vašimi nehty, vydělají na velice pohodlný život.

Epstein si ale byl moc dobře vědom toho, co je zač, takže si kromě neuvěřitelného bohatství začal během osmdesátek a devadesátek taky budouvat značně působivou síť nejenom zazobaných, ale hlavně mocných přátel. Z těch dvou nejznámnějších můžeme jmenovat bývalého prezidenta Billa Clintona nebo současného prezidenta Donalda Trumpa. Ano, špína se neptá, jestli jste demokrat nebo republikán.

Bývalý fyzikář tak měl úplně všechno. Celou pavučinu vlivných kamarádů, hromady peněz, barák na Manhattanu za padesát šest milionů dolarů, vilku na Floridě za třicet milionů dolarů a takový menší ostrov v Karibiku. Vypadá to jako splněný americký sen, že? Z učitele na miliardáře.

No jo, ale nesmíte zapomínat, že všichni matikáři jsou monstra!

V roce 2007 byl Jeffrey Epstein obviněn z absurdního množství sexuálních zločinů. Mezi nimi styk s nezletilými dívkami, těm nejmladším mělo být čtrnáct, obchod s bílým masem, několik případů znásilnění, vydírání, omezování osobní svobody… Všechno, co byste čekali od albánského pasáka. Vypadalo to, že Epstein půjde pod injekci nebo minimálně na doživotí, ale víte, jak to s nechutně bohatými lidmi bývá. Jeho právníkům se podařilo vyjednat dohodu. Epstein se přiznal, byl zanesen do seznamu sexuálních násilníků a bylo mu vyměřeno celých třináct měsíců ve vazbě s tím, že šest dní v týdnu může z věznice dojíždět do své kanceláře.

Případ je dodnes považován za jedno z nejhorších selhání americké justice vůbec. Pozitivní zprávou je, že zneužité dívky se nedaly. A skoro dekádu se budoval druhý případ, který vypukl loni. Za ohromného zájmu médií byl Epstein zatčen znovu a tentokrát bylo jasné, že neunikne, obžaloba si brousila drápy skoro deset let. Minimumální trest pro tehdy šestašedesátiletého Epsteina zněl čtyřicet čtyři let. Takže si 10. srpna 2019 Jeffrey hodil ve své cele mašli.

Jeho právníci křičí, že to vypadá spíš na vraždu než sebevraždu, internetoví konspirátoři křičí, že určitě nezemřel, ale utekl někam za teplem, ale… podle všeho to vypadá, že zrůda je vážně mrtvá. Dva strážní byli obžalováni ze zanedbání povinnosti a to je všechno. Konec story.

Nebo ne?

Tam venku jsou další

Vypadá to, že i mrtví úchylové vrhají dlouhé stíny. V tom výše zmíněném dokumentu, který bude zítra Netflix vypouštět online, totiž mluví jistý Steve Scully, který se Epsteinovi staral o telefon a internet na ostrově. A ten měl údajně na ostrově viděl bývalého prezidenta Billa Clintona. Už v minulosti z návštěvy ostrova osočila Clintona jedna z dívek, která byla na ostrově zneužita - ,Virginia Roberts Giuffre, která se mimochodem stala advokátkou a bojuje proti dětské prostituci a obchodu s bílým masem.

Clinton samozřejmě všechna taková obvinění popírá, už dříve ale přiznal, že párkát letěl s Epsteinem jeho tryskáčem, který se jmenoval Lolita Express. Jo. Lolita Express.

Clinton pochopitelně není jediný, kdo může mít z vydání dokumentu obavy. Taky je tu Donald Trump, který rozpoutá shitstorm nad každou jenom trochu kritickou zmínkou o sobě, natož nad něčím takovým. A v neposlední řadě je tu princ Andrew, člen královské rodiny, který čelí obviněním spojeným s Epsteinem už několik let.

Na druhou stranu ale taky víme, že Netflix je ochoten vydávat dokuemnty, nad kterými by se zastyděl i Vít Klusák, takže můžeme jen vyčkat zítřka a uvidíme. Rozhodně by asi nebylo fér stavět nějaká obvinění na výpovědi někoho, kdo několik let na “Pedofilním ostrově” zařizoval internet (!), ale o ničem neměl ani potuchy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články