Živoucí memy mezi námi: Proč si Emma Smetana neváží uvedení do internetové síně slávy? – G.cz
Vyhledávání

Živoucí memy mezi námi: Proč si Emma Smetana neváží uvedení do internetové síně slávy?

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Pro mnohé osobnosti by měla být čest, když se stanou součástí nějakého meme, které pak sdílí celý svět a ve stovkách verzích jej obměňují. Někteří tito vyvolení lidé však bohužel veřejně fňukají (teda jenom jedna) a hovoří o jakési kyberšikaně. Tu si samozřejmě představujeme jinak. Rozhodli jsme se vám tedy představit galerii dalších legend českého i světového meme, které rozhodně nejsou šikanované.

Martin Miko
Martin Miko 18.4.2019, 16:14

Meme jsou víc než život

Jak se stát věčným v českém éteru? Někomu stačí fotka v bazénku a jinému pro změnu pohovořit v talk show o biomase. Pak už jen zbývá, aby někdo spustil vlnu meme vtípků a koláží. Fantazií se meze nekladou. Bohužel někteří z nás si tyto vtípky berou příliš osobně a pak kvůli nim vznikají obranné články, tweety, proslovy a manifesty, s čímž my osobně samozřejmě nesouhlasíme.

Následující galerie vás přesvědčí o tom, že jsme nejvtipnější země na světě, protože nikde jinde z českých osobností nikdo nevytváří tolik humoru jako my. Jen se podívejte na Slovensko, kde se pořádně neumějí vysmát ani nové prezidentce.

A zde vás překvapí, co řekla slovenská prezidentka Čaputová o Babišovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články