Britská technická univerzita NMITE se rozhodla začít přijímat studentky bez zkoušek z matematiky a fyziky. Píše o tom britský deník The Times. Univerzita vysvětluje, že prý se díky tomu vyrovná „genderově nevyvážený profil posluchačů“. Jinými slovy tedy je na technice příliš mnoho mužů a příliš málo žen, které v Británii tvoří jen 11 % v inženýrských profesích.
Přestavitelka NMITE Elena Rodriguez-Falcon to zdůvodňuje faktem, že fyziku a matematiku nestuduje dostatek žen. Říká: „Lidé si často myslí, že technické obory (inženýring) jsou jen pro muže, ale to je omyl.“ Aby se to vyrovnalo, bude zájemkyním o studim na NMITE stačit pro přijetí jen tzv. „3 arts A level“, tedy tři zkoušky z humanitních předmětů. Třeba z genderismu, kulturní antropologie a dějin umění.
Taky máte pocit, že se na té škole všichni zbláznili? Důvody jsou hned tři:
1. Diskriminuje to muže. Jak studenti přijdou k tomu, že se musejí učit matematiku a fyziku, zatímco studentky tyhle obory znáte nepotřebují?
2. Z žen to dělá totální blbky. Pokud mají studentky takovou úlevu danou jen svým pohlavím, škola tím vlastně říká: „Ženy jsou neschopné naučit se obtížné exaktní předměty. Zvládnou papouškovat teda tak pindy humanitních oborů, ale ne počítat nebo dosazovat do vzorců.“
3. Občany to přímo ohrožuje na životě. Chtěli byste chodit po mostě, který navrhovala absolventka NMITE vystudovaná bez absolutních základů oboru? Jak by se vám líbilo, kdyby o statice vašeho domu, bezpečnosti vašeho výtahu nebo výkonu vašeho motoru vašeho auta rozhodovala dáma, která neumí matematiku a fyziku?
Pitomý nápad NMITE je dalším důkazem, že feminismus a genderismus rozvrací samotné základy západní společnosti. Obě pohlaví mají stejné schopnosti, stejná práva a stejné povinnosti. Jakmile se tohle pravidlo rovnosti mužů a žen v zájmu žen poruší, dostáváme se do stejného stavu, jako když ženy žádná práva neměly. Tedy někam do předminulého století.
A TADY máte tři důkazy, že ženská emancipace může zničit svět.