fb pixel Zatmění měsíce byla jen zástěrka k tomu, aby na naše území pronikli ilegální imigranti – G.cz
Vyhledávání

Zatmění měsíce byla jen zástěrka k tomu, aby na naše území pronikli ilegální imigranti

Páteční zatmění měsíce vehnalo statisíce lidí ven před domovy anebo alespoň na balkon, aby se pokochali tímto vzácným jevem. Zatímco celá republika sledovala oblohu, pod rouškou tmy k nám pronikly tisíce ilegálních imigrantů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.7.2018, 19:23

Byl to geniální plán, jak zničit naše křesťanské hodnoty. Dlouho plánované zatmění měsíce nebylo nic jiného než odvrácení pozornosti nebohých obyvatelů naší země.

„Můžeme potvrdit, že zatmění měsíce bylo ze strany zpravodajských služeb trestuhodně podceněno. Měli jsme sice nějaké indicie, že převaděči chystají něco velkého, ale bohužel jsme spíš typovali zemětřesení anebo zatmění slunce. Zatmění měsíce nás tak zastihlo nepřipravené,“ potvrdil Evžen Nový, tiskový mluvčí zpravodajské služby ČR, která se nyní pokouší situaci monitorovat a zjistit dopad zatmění měsíce na počet mešit na naše území.

Zatím nejsou k dispozici konečná data, ale průběžně to vypadá, že během zatmění měsíce mohlo na naše území proniknout ilegálně až dva tisíce ilegální imigrantů. Využili nepozornosti jak domobrany, která hlídá hranice, tak i běžných občanů.

„S rodinou jsme sledovali oblohu. Vůbec jsme si nějaké nebezpečí neuvědomovali. Když se měsíc začínal zbarvovat do ruda, tak se to stalo. Imigranti mi sebrali práci. Bylo to tak rychlé, že jsem nestačil zareagovat,“ posmutněl Pavel Vohradník, jedna z prvních obětí invaze imigrantů.

Nejhorší je situace v Českých Budějovicích, kdy během zatmění imigranti, nejen že pronikli imigranti na území města, ale navíc zde postavili rovnou tři mešity.

„Člověk se na pár desítek minut zapomene, sleduje zatmění měsíce a pak tu najednou stojí tři mešity. Hrozné. Hrozné.“ Prozradila Františka Malá, provozní kavárny v Českých Budějovicích.

Odborníci se rozcházejí v tom, jaká skupina stojí za zatměním měsíce. Jisté však je, že to celé byla jen dlouho plánovaná zástěrka, která měla ulehčit invazi ilegálních imigrantů. Bezpečnostní složky mají nyní plné ruce práce a politici doporučují veřejnosti, aby příště nesledovali oblohu a raději se dívali kolem sebe. Imigranti čekají na naše zaváhání a i okamžik, kdy ztratíme ostražitost, může znamenat neštěstí.

A tady se dozvíte, imigranti nám dotáhli i žlutý pyl, přesně tak, jak se píše v Koránu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články