fb pixel Zakryjete druhou bradu a zatajíte rybí dech aneb nemálo důvodů, proč je super nosit roušku – G.cz
Vyhledávání

Zakryjete druhou bradu a zatajíte rybí dech aneb nemálo důvodů, proč je super nosit roušku

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Někteří lidé si bohužel stále myslí, že v roušce vypadají blbě. Přitom na sobě mají pantofle v ponožkách, džísku z osmdesátek a v ruce igelitku z Billy. Nošení roušky s sebou přináší geniální a dosud neobjevené výhody, díky v této společnosti zabodujete. A možná se budete divit.

Martin Miko
Martin Miko 19.3.2020, 10:17

Fenomén jménem rouška

Život s rouškou má spoustu výhod, které si možná ani neuvědomujete. Ano, víme, že jí Václav Klaus odmítá nosit, ale na druhou stranu už jí Andrej Babiš vytáhnul v televizi, takže si jí taky oblečte a jde se na to. Následující důvody vás přesvědčí k tomu si opatřit ihned svou vlastní roušku.

1. Smradlavý dech není problém

Někteří lidé mají poměrně velké problémy s pravidelným čištěním zubů. Pokud jste líní si je čistit, tak rouškou zakryjete všechny ty hrůzné „vůně“, které vám táhnou z vašich úst. Lidé se vám sice budou vyhýbat tak jako tak, ale z jiných důvodů. Každopádně váš dech už nebude překážkou.

2. Nepotáhne z vás alkohol

V případě, že jste na tom v těchto dnech tak, že popíjíte alkohol z důvodu stresu, tak vás může rouška ochránit před vyhazovem z práce. S rouškou z vás tolik ten rum nepotáhne a určitě vás nebude nikdo nutit k tomu si ji sundavat a dýchat šéfovi do obličeje. Vše zlé je k něčemu dobré.

3. Nikdo neuvidí vaší druhou bradu

Problém karantény je ten, že se nemůžete pořádně hýbat, Fitka jsou zavřená a nemůžeme moc chodit mezi lidi, takže je jasné, že jen sedíte doma a vyjídáte z nudy ledničku. Rouška dokáže dokonale zakrýt vaší druhou nebo třetí bradu. Tu samozřejmě nikdo vidět nechce.

4. Pro mnohé budete vypadat líp

Berte to z té lepší stránky. Rouškou zakryjete půlku svého obličeje, který nemusí vypadat zrovna nejlépe. A když dáte svou fotku v roušce na některou ze seznamovacích aplikacích, tak si možná i někoho najdete. Zakrýt děsný úsměv nebo velký nos se vám může vyplatit.

5. Můžete nosit knír

To platí pro muže i ženy. Konečně můžete nosit knír i mimo listopad a nikdo vám to nebude vyčítat. Schovat knír pod roušku můžou samozřejmě i ženy, které jsou líné pravidelně se holit pod nosem.

6. Nikdo se nemusí koukat na váš blbej obličej

Toto považujeme za jednu z největších výhod, kterou s sebou nošení roušek přináší. Amen.

Podobné články

Doporučujeme

Další články