fb pixel Smějeme se s koronavirem: Posledních pár trapných vtípků než přijde apokalypsa – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s koronavirem: Posledních pár trapných vtípků než přijde apokalypsa

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Okolo koronaviru je v posledních týdnech poměrně živo. Lidé si dělají zásoby jídla a vody na měsíce dopředu, vykupují veškeré zásoby neúčinných roušek a snad i účinných respirátorů a šíří paniku kvůli médiím, která šíří paniku. A pak jsou tu ti „správní“ Češi, kteří na toto téma vytváří vtipy a zaznamenávají šílence z internetových diskuzí. Tohle bude ještě sranda.

Martin Miko
Martin Miko 30.1.2020, 13:08

Přijde koronavirus do baru...

Legrace v Česku musí být za každých okolností. I kdyby se naší zemí šířil mor, tak bychom to přece nebyli my, abychom se tomu z plných plic nezasmáli. Tohle je paradoxně naše nejlepší vlastnost a nějaká hrozbička v podobě koronaviru nás přece nezastaví. Přežili jsme SARS, prasečí chřipku, válku v Íránu, uprchlickou krizi i prezidentské volby, takže nevidíme důvod, proč bychom neměli čínský virus ustát.

A do toho všeho nesmíme zapomínat na šílené konspirátory, kteří v posledních týdnech přesedlali z alobalové čepice na roušky a respirátory, takže vykoupili veškeré zásoby naší země na několik měsíců dopředu.

V následující galerii pro vás máme sesbírané ty nejzásadnější vtipy o koronaviru, které jsme buď vytvořili my, internet nebo geniální internetoví diskutéři.

Tak co? Pořád máte strach? Buďte v klidu, protože respirátory jsou stejně už dávno vyprodané, takže vám stejně nic nepomůže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články