“Zakažte bílým tlustoprdům plavečky!” volají muslimské ženy – G.cz
Vyhledávání

“Zakažte bílým tlustoprdům plavečky!” volají muslimské ženy

Islámský stát udeřil na Evropu na nejcitlivějším místě.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 28.8.2016, 10:42

Po zákazu muslimských plavek burkin v některých francouzských letoviscích bylo jen otázkou času, než přijde reakce postižených islamistek. A teď je to tady. Sebevražedné atentátnice na školní besídce? Podřezaný kněžský seminář? Otrávená nemocniční jídelna? Něco mnohem horšího!

Francouzská skupina muslimských aktivistek s názvem Myslete na děti! požaduje zákaz vstupu na pláže pro obézní Evropany v zaříznutých plavečkách. „Žalostně obdaření bílí mroži vizuálně terorizují naše děti!” stěžují si islamistky, které už adresovaly petici francouzskému parlamentu.

Představitelka hnutí Myslete na děti! Dr. Yasmina Al-Hazeemi (dětská lékařka narozená v Alžíru) shrnuje: „Obscénní ’pašeráci kolibříků’ jsou vizuální teroristé, představující ohrožení duševního zdraví milionů cudných rekreantů. V zájmu zastavení traumatizace našich dětí musíme zastavit tento nestydatý kult přetékajících špeků, slepených šedivých chlupů a pozvadlých pindíků!“

Proti útoku muslimských žen se na svém setkání v Nice ostře ohradila Fronta milovníků těsně obtažených plavek (FSSIS ), která to označila za „další útok islamistů na vznešené hodnoty francouzského sekularismu“. Zástupce FSSIS Jean-Paul Le Grosporc prohlásil: „Od pláží Korsiky až po pobřeží vzdáleného Thajska máme nezadatelné právo užívat si pevné sevření rozkroku vlhkým nylonem – bez ohledu ja to, že to snad pár náboženským fanatikům způsobuje noční můry."

Šokující výroky doktorky Al-Hazeemi považuje FSSIS za součást pomlouvačné kampaně Islámského státu. „Nebojujeme za nic menšího, než jsou naše vznešená evropská mužství,“ uzavírá Le Grosporc. „I když ale náš bílý kontinent zaplavují temní puritánští divoši, my jsme tady doma!“

Anketa

Co uděláte pod dojmem tohoto článku?

Anketa se načítá...

A TADY si přečtěte 10 vět, které nikdy neříkejte finančnímu poradci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články