10 vět, které nikdy neříkejte finančnímu poradci

Obrázek uživatele Dominik Landsman
24.08.2016, 11:47

Po světě běhá spoustu finančních poradců. Podle nedávného průzkumu to je až 3,5 finančního poradce na jednoho obyvatele.

Tyto bytosti jsou vesměs vlezlí prospěcháři a ubránit se jim není snadné. Alespoň do začátku vám můžeme nastínit, co jim nemáte říkat a naopak, co zase jo.

1. „Ano, rád se s vámi sejdu“ místo: „Jděte do prdele a už mi nevolejte“.

2. „Dobrý den, těší mě“ místo: „Už teď se mi z vás zvedá kufr“.

3. „S financemi mi opravdu nikdo nepomáhá, takže si vás rád vyslechnu“ místo: „Po tom ti je hovno“.

4. „Se svým pojištěním jsem spokojen, ale když říkáte, že to zařídíte lépe, tak vám věřím“ místo: „Naser si ty šizuňku“.

5. „Ano, rád vám poskytnu všechny své smlouvy s bankou, abyste si udělal obrázek“ místo: „mám za pasem zbraň a do deseti vteřin budu střílet“.

6. „Takhle jsem o tom nepřemýšlel. Máte pravdu“ místo: „Máš mě za debila?“

7. „Vypadá to, že tomu opravdu rozumíte“ místo: „Ty vole, bydlíš u rodičů, přijel jsi v erárním bávu, který si vy kurvy mezi sebou půjčujete, abyste vypadali ve vatě, máš na ruce levný padělek Rolexek a už dvě hodiny tady srkáš sodovku, bo nemáš prachy na druhou, takže si naser ty nedostudovaný budižkničemu“.

8. „To, co říkáte, dává smysl“ místo: „Mluvíš úplný kraviny, co tě naučili na dvoudenním školení, ty holobrádku ubohej“.

9. „Pojďme to tedy podepsat“ místo: „Ses posral ne?“

10. „Ano, rád vám dám kontakt na mé kamarády, abyste jim mohl zavolat a pomohl jim nezištně s jejich financemi“ místo: „Já ty kamarády zavolám rovnou. Je to pár negrů s letlampou, ty zmrde“.

A TADY máte 9 důvodů, proč nám finanční poradci lezou krkem.


Komentáře

Doporučeno pro vás