Zahořklý pseudoumělec, který si říká TMBK, nevybíravě zesměšňuje úspěšné lidi. Léčí si tak komplex ze své malosti? – G.cz
Vyhledávání

Zahořklý pseudoumělec, který si říká TMBK, nevybíravě zesměšňuje úspěšné lidi. Léčí si tak komplex ze své malosti?

Pokud se nějaký čas již pohybujete na internetu, potažmo na Facebooku, jistě jste již zaznamenali zlé a nactiutrhačné „koláže“, které mají jediný cíl. Zesměšnit úspěšné lidi, kteří v životě něco dokázali.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.7.2017, 13:02

Pod drtivou většinou těchto „koláží“ je podepsán pan (ne)umělec, který si říká TMBK. Podle dostupných zdrojů lze dohledat, že tento pubertální netalentovaný provokatér se má jmenovat Tomáš Břínek, Tomáš Bříza, popřípadě Tomáš Pawlovský. Úlisně se mu totiž podařilo před několika lety vetřít do přízně dcery spisovatelky, národem milované Haliny Pawlovské. Podle některých zdrojů převzal nejen Halininu dceru, ale rovněž její příjmení, aby se díky tomu dostal do vyšších kruhů. Tomu se říká slávokop.

Nicméně do vyšších kruhů se mu samozřejmě dostat nepodařilo. Na to potřebujete nejen talent, ale i charisma, lidskost a notnou dávku důstojnosti. Ani jedno z toho tato rychlokvaška nemá. Pan TMBK tedy zahořkl ještě víc, než původně plánoval, a začal škodit jiným. Úspěšným lidem, kteří jsou oblíbení a lidé je milují. To pan TMBK samozřejmě nemůže přenést přes srdce.

Tomuto člověku bez náznaku morálního kreditu není nic svaté. Ve svém nenávistném tažení za všemi, kdo něco umí a jsou úspěšní, se opravdu neštítí ničeho. Tak třeba minulý týden si „vystřelil“ z nebohé Jiřinky Bohdalové, která se nechala nachytat a zakoupila padělané obrazy od Filly. Pan (ne)umělec samozřejmě neváhal a ve photoshopu zhotovil nekvalitní „koláž“, kde Jiřinku oblékl do oblečení značky Fila. To samozřejmě pobouřilo širokou veřejnost.

„Když jsem se dozvěděla, co se Jiřince přihodilo s těmi obrazy, zapálili jsme doma za Jiřinku svíčku. Tohle by se nemělo stávat. A už vůbec ne lidem, kteří toho pro náš národ udělali tolik. Když jsem potom zapnula počítač a podívala jsem se na internet, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Vyskočila na mě koláž, kde je chudák Jiřinka oblečená do oblečení značky Fila. To je dehonestování národního pokladu. Na Jiřince jsme všichni vyrůstali a na Jiřince všichni zemřeme. Jak si vůbec může nějaká nula dovolit takhle Jiřinku špinit?“ brečela paní Kateřina, která je jen jednou z mnoha, jichž se kauza dotkla a nemohou přijít TMBK na jméno.

Pan Tomáš Pawlovský je zářným příkladem společenského úpadku. Díky sociálním sítím dostávají prostor pochybná individua, která nemají krom házení špíny, pomlouvání a zesměšňování vlastně co nabídnout.

Pokud byste se z nějakého zvráceného důvodu zajímali o jeho tvorbu, zjistíte, že nejčastějším terčem jeho nenávisti je pan poslanec Andrej Babiš, který bude za nedlouho panem premiérem. Co vede dospělého člověka k takové nenávisti? Proč si pan Pawlovský bere na paškál pana Babiše tak často?

Nám se podařilo zjistit, že za vším stojí zhrzenost pana Pawlovského. Není tomu tak dávno, co pan (ne)umělec obdržel pozvání od pana Babiše na snídani. Pan Pawlovský si od toho samozřejmě hodně sliboval a už se těšil, jak se na pana Babiše přisaje a bude sát z jeho příslovečného struku. Konečně se mu mělo dostat uznání, ač nic neumí.

Jak se později ukázalo, pozvánku na snídani s panem Babišem dostalo mnoho dalších „důležitých“ lidí na Facebooku. Pan Pawlovský tak pozbyl dojmu své výjimečnosti a začal se panu Babišovi mstít.

TMBK tak jasně prokázal malost nejen svého charakteru, ale neobstál ani jako člověk. Msty, intriky, pletichářství a hlavně notná dávka nactiutrhačného humoru, který má sílu ničit rodiny. To je jen zlomek jeho charakterových vad.

Tomuto člověku opravdu není nic svaté, jak se o tom mohla několikrát přesvědčit i veleúspěšná spisovatelka a autorka několika bestsellerů, Radka Třeštíková. Úspěch Radky nemohl neúspěšný „umělec“ rozdýchat, proto neváhal a zasel na Facebooku několik semínek zášti a zlých komentářů, fotek či rovnou koláží na adresu úspěšné spisovatelky.

Dalším častým terčem pana Pawlovského je pan prezident Miloš Zeman a jeho mluvčí pan Jiří Ovčáček. TMBK často naráží na zdravotní stav pana Zemana nebo hazarduje s latentní homosexualitou pana Jiřího Ovčáčka.

„Tento člověk mi nestojí za pozornost. Samozřejmě že ho monitorujeme, nicméně vedeme ho v kolonce nedůležitý. Je to jen výstřel do tmy. Zoufalý jedinec, který vede smutný život plný zklamání a neúspěchů. Je flustrovaný a vinu za svůj zpackaný život hledá jinde. Zarážející je ovšem počet jeho fanoušků, který nedávno překročil hranici čtyřicet tisíc. Těžko říci, kde tolik fanoušků získal, ale je to obrazem dnešní pokřivené společnosti, která prahne po hloupém humoru bez pointy, který jenom uráží. Přitom na Facebooku můžeme najít i kvalitní umělce. My všichni na Hradu máme například rádi Deníček moderního fotra, kde autor umně kombinuje zdravý lidový humor s odkazem na pana Wericha, který mistrně kombinuje s trefnou mírnou satirou a nebojí se i legrační nadsázky. To se nám na Hradu všem líbí. Pan prezident si z toho doslova učůrává,“ vyjádřil se pan Jiří Ovčáček k TMBK.

Těžko říct, zda si pan prezident učůrává díky Deníčku moderního fotra, anebo by si učůrával pravidelně bez nějakého zapříčinění, ale jasné je, že TMBK se svým „uměním“ dělá ostudu všem opravdovým umělcům, a proto by se s tím mělo začít něco dělat.

I v TOMTO článku se objevily hanebné koláže pana Pawlovského.

Podobné články

Doporučujeme

Další články