fb pixel Za tropické teplo mohou migranti. Přivezli ho z Afriky do Evropy v batůžcích spolu s nemocemi – G.cz
Vyhledávání

Za tropické teplo mohou migranti. Přivezli ho z Afriky do Evropy v batůžcích spolu s nemocemi

Současná vlna veder již konečně zná svého pachatele! Mohou za to imigranti, kteří do Evropy postupně pašují teplo z Afriky v batůžcích či jen tak po kapsách, aby si připravili půdu pro islámský převrat. Minimálně je vám nezanedbatelná část Čechů schopna něco takového tvrdit...

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.8.2018, 11:26

Vedro jak v africkém pekle

Není náhodou, že před přílivem imigrantů tak vysoké teploty nebyly. Například v roce 2013, tedy v době, kdy migrační vlna ještě vlastence netrápila, bylo například v dubnu průměrně jen 11 stupňů Celsia.

„Naše obavy se bohužel naplnily. Varovali jsme před tím už dlouho, ale nikdo nás neposlouchal. Mysleli si, že jenom strašíme lidi a teď to máte. Čmoudové k nám dotáhli teplo. Už to začalo,“ rozčiluje se Antonín Soukupník z organizace „Mrtvej negr, dobrej negr,“ která se přes zimu stará o opuštěné pejsky a od jara do podzimu bojuje za lepší Česko.

„To je úplný nesmysl,“ zalhal Jan Čermák, předseda Českého svazu meteorologů, který byl záhy za svá protistátní slova rozzuřeným a zpoceným davem táhnut po náměstí za koněm.

Není úplně jisté, kdo konkrétně rozkryl složitý plán migrantů na destabilizaci evropských hodnot teplým počasím. Má se za to, že se jedná o mravenčí práci velké spousty vlastenců, kteří po kouskách sbírali informace z proruských webů a desinformačních serverů, aby nakonec vše zapadlo do mozaiky machiavellského spiknutí sahajícího až do vrchních sfér EU a CIA.

„Nejen, že k nám dotáhli nemoce a mešity, ale nyní ještě teplo. Co bude příště? Raději nedomýšlet. Je potřeba začít jednat a bránit naši vlast,“ vykřikuje Štěpán Rudla, protiimigrační aktivista, který byl zadržen poté, co v latexovém oblečku uprostřed Staroměstského náměstí mával výhružně nunčaky, aby migranty zastrašil.

Zatímco se většina lidí v těchto dnech potí v úmorných vedrech, skupinka vlastenců podniká výpravu hluboko do Šumavských lesů, kde chtějí vyhledat prastarého šamana Šimona, který podle legend dokáže na všechny migranty seslat kletbu.

Podle předpovědi počasí to vypadá, že dokud se nezbavíme všech utečenců, kteří k nám přiváží teplo z Afriky, jen tak se neochladí.

A tady máte 4 věci, co by se staly, kdyby u nás nebyli imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články