fb pixel Z mistrovství Evropy v populismu si veze Tomio Okamura stříbro. Teď se připravuje na olympiádu – G.cz
Vyhledávání

Z mistrovství Evropy v populismu si veze Tomio Okamura stříbro. Teď se připravuje na olympiádu

Velkým úspěchem se může pochlubit náš reprezentant v populismu Tomio Okamura. Z mistrovství Evropy v populismu, které se konalo v Paříži, si přivezl krásnou stříbrnou medaili. Zlato získal Nizozemec Geert Wilders.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.1.2018, 09:09

Tomio Okamura se připravoval na šampionát několik měsíců pod vedením svého kouče Miroslava Sládka, který býval v devadesátých letech sám populistickým přeborníkem.

„Říkám mu Tomio, ty rákosníku žlutej, musíš to občas naředit. Dej tam občas i cikány. Diktát Evropský unie a islám ti to nevyhrajou, a co myslíte? No nevyhrál. Byl druhej,“ rozčiloval se naoko Miroslav Sládek na tiskové konferenci hned po vyhlášení výsledků. Ale i on posléze dodal, že výkon jeho svěřence byl excelentní a že ke zlatu chyběl opravdu jen kousíček.

„Já si Míly Sládka velmi vážím. On byl na vrcholu ještě v době, kdy jsem převážel autobusem turisty do Chorvatska do Splitu. On je opravdu v našem oboru kapacita. Jasně jsme si vytyčili strategii a té jsme se drželi. Má pravdu, že jsem možná mohl do výkonu zapojit i cikány. Možná by to bylo na zlato. V cikánech máme ještě rezervy. Na tom musíme zamakat,“ přiznal Tomio Okamura a napil se saké z bandasky, aby ho vzápětí s pokřiveným výrazem v obličeji vyplivnul.

„Ty vole, Mílo, ty pohůnku jednoduchej zaseklej v devadesátkách, kde jsi?“ vykřikoval najednou Okamura směrem kamsi do zákulisí.

„Já běžet můj všemocný imperátore. Míla být tady u svého dobyvatele. Míla je hodný. Míla pomáhá, Míla slouží,“ přiběhl ze zákulisí Miloslav Rozner s kusem hadru. Okamžitě otřel stůl poprskaný od saké, očistil Okamurovo sako a přičichl si k bandasce saké.

„To nebýt už dobré. Míla přinese nové. Míla slouží. Míla pro páníčka udělá všechno. Míla má páníčka rád,“ načež odběhl zpět do zákulisí.

„Kde jsem to skončil? No a teď budou ty zimní olympijské hry. Tam už půjde o všechno. Zimní populismus je v programu olympijských her poprvé a já bych samozřejmě toužil zabojovat o medaile. Bude to ale dřina. Pro mě je to o to složitější, že můžu využít jenom imigrantů ze severu. Afrika je mimo hru. Ta je akorát na letní olympiádu. Pokud cikány navlíknu do kulichů, tak by se to snad dalo. Naštěstí jsou teď ti imigranti i na severu Evropy, kde je zima, takže touhle cestou se asi vydáme. Diktát Evropské unie je jasný,“ přemýšlel nahlas Tomio Okamura.

„Tadyhle s Mílou Sládkem máme samozřejmě připraveno několik novinek. Hodláme použít silničáře. Zjistili jsme, že jsou lidé nasraní, že je na silnicích sníh a ono to klouže. Za to samozřejmě můžou silničáři. S tím se dá dobře pracovat. Zimní téma ideální na zimní olympiádu. Ještě nevíme, jestli řekneme sněhu na silnicích NE anebo raději zastavíme náledí a slíbím pracovité silničáře,“ zadíval se Tomio Okamura Miroslavu Sládku dlouze do očí, až bylo jen otázkou času, kdy se ti dva vášnivě políbí.

„Pomóóc páníčku. Míla má bolístku. Míla si uškodil,“ ozýval se tlumený nářek kdesi ze dveří, které vedly do zákulisí.

„Prosím vás, omlouvám se, že obtěžuju, ale ten váš debílek zase strčil hlavu mezi šprusle u zábradlí a teď ji nemůže vyndat,“ houkl ze dveří na Okamuru jeden z pořadatelů mistrovství.

„Pardon. Budu muset tiskovou konferenci ukončit. Určitě ale ještě všichni dostanete tiskovou zprávu a samozřejmě budu o všem informovat na svém Facebooku,“ rozloučil se Okamura v rychlosti s novináři, kteří tam nebyli, protože jim zakázal vstup na tiskovku, takže dělal tiskovku pouze pro kolemjdoucí a spěchal zachránit Miloslava Roznera.

A tady se můžete podívat, co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiérem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články