Z Jiřího Drahoše se stal pedofil, estébák a židozednář aneb souhrn největších lží, které se šíří internetem

Obrázek uživatele Dirk Diggler
16.01.2018, 13:16

Stát se prezidentem v naší zemi je pravděpodobně těžší, než se může zdát. V současné době se o to pokouší Jiří Drahoš, který to rozhodně nemá lehké. Sotva skončilo první kolo prezidentských voleb, tak se na internetu vyrojila spousta nesmyslů, které Drahoše označují za vítače, nejlepšího kamaráda Kalouska, posluhovače Sorose nebo zloděje vědeckých objevů. To vše s cílem pošpinit jeho jméno před druhým kolem prezidentských voleb, které se koná 26. a 27. ledna 2017.

Hoaxové útoky na Drahoše útočí ze všech stran

Sotva se spočítaly všechny hlasy v 1. kole prezidentských voleb a ukázalo se, že příští dva týdny proběhnou v duchu politického souboje mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem, objevila se na internetu široká škála bizarních koláží a lží, které se šíří éterem rychlostí světla.

Lidé už nyní s jistotou vědí, že Jiří Drahoš chce do České republiky pustit statisíce muslimů a teroristů z peněz Sorose. Navíc je členem Římského klubu, kam zasedají ilumináti a Židé. Navíc je agentem StB, který ve volném čase krade vědecké objevy svým kolegům a v pauzách na oběd osahává chlapečky ve svém kabinetě.

Všimli jste si, že na Miloše Zemana se žádné lži vymýšlet nemusí? V jeho případě se můžeme posmívat jen věcem, které se doopravdy děly nebo dějí.

A zde je 5 důvodů, proč bychom měli znovu volit Miloše Zemana.


Komentáře

Doporučeno pro vás