fb pixel Xenofobně – Český a Česko – xenofobní slovník – G.cz
Vyhledávání

Xenofobně – Český a Česko – xenofobní slovník

Žijeme v poměrně složité době, kdy se pod nátlakem událostí utvořila samostatná skupina vlastenců a xenofobů s vlastním jazykem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.8.2016, 10:50

Běžný člověk se často ztrácí v rozličné jazykové smršti plné novotvarů a na první pohled komolenin již zažitých slov.

Z toho důvodu byl nedávno vytvořen Xenofobně – Český a Česko – xenofobní slovník, který otvírá bránu do světa našich vlastenců i lidem, kteří se v jejich dialektu špatně orientují.

Každopádně tím končíme s tou omáčkou kolem a vrhneme se rovnou na prosvištění nejběžnějších slov a frází.

1. Slimák

- Zkráceno z „muslimák“. Původní význam slova byl muslim. Aktuálně se jedná o kohokoliv, kdo pochází z Arabského světa. Rovněž je tak často označován imigrant.

2. Sluníčkář

- Kdokoliv, kdo není xenofob a vlastenec.

3. Dobroser

- Kdokoliv, kdo není xenofob a vlastenec. Dříve přátelské povzbuzení někoho, kdo se zrovna chystá na toaletu.

4. Pražská kavárna

- Spolek dekadentních prospěchářských sluníčkářů, kteří pod vlivem USA diktují morální hodnoty. Jsou naprosto odtrženi od běžných občanů i reality. Samozvaní intelektuálové a elita, která se snaží dehonestovat Miloše Zemana i Jiřího Ovčáčka.

5. Vítač

- Zhulený hipízák, který nadšeně vítá imigranty a zakládá různé neziskovky.

6. Plastová víčka

- Samostatná měna a platidlo a zároveň univerzální lék. Plastová víčka slouží na záchranu nemocných dětí. Každý xenofob a vlastenec sbírá plastová víčka na nemocné děti. Plastová víčka jsou posléze dětem zaváděna nitrožilně. Za zbylá víčka se později staví nové nemocnice. Mnohem účinnější než dětem posílat peníze.

7. Selský rozum

- Adekvátní náhražka za nedokončené vzdělání rovněž často označovaná za „školu života“. Selský rozum v mnohých případech předčí i akademické vzdělání, neboť selským rozumem lze nakonec vyřešit úplně všechno.

Vysokoškolské tituly se dají koupit, ale s opravdovým selským rozumem se musí člověk narodit.

8. Naše hodnoty

- Těžce uchopitelný výraz. Nikdo přesně neví, co to je, ale je jasné, že to musíme bránit před slimáky, a hlavně to musíme předat našim dětem.

9. Vlastenec

- Obyčejný a těžce pracující člověk, který brání ty naše české hodnoty. Nikdy se nepodvolí islámu a na hranicích bude se zbraní v ruce do posledního dechu střílet slimáky. Má rád procházky při západu slunce, poslouchá Ortel a ve volném čase luští hákové křížovky.

10. Vlastizrádce

- Zaprodanec, který musí viset. Sluníčkář, který k nám tahá muslimáky. V Islámsku (to je stát, odkud pocházejí muslimové) jezdí Avií, nabírá muslimáky a pak je k nám přiveze a vypustí do přírody. Jmenovitě například Dientsbier nebo Kocáb.

11. Makrela, Milka

- Jednotné označení pro Angelu Merklovou. Tato politička je přirovnávána k Hitlerovi. V jejím zadku najdeme mimo jiné například Bohuslava Sobotku.

A TADY máte 7 fází vlasteneckého xenofoba.

Podobné články

Doporučujeme

Další články