fb pixel Výzkumy prokázaly, že myšlenky na Jiřího Paroubka prodlouží sex až o třicet procent – G.cz
Vyhledávání

Výzkumy prokázaly, že myšlenky na Jiřího Paroubka prodlouží sex až o třicet procent

Pan Josef si díky Paroubkovi zlepšil sexuální život Miloš Zeman se neosvědčil. To bylo už moc Po aplikaci Paroubka vydrží muži déle + DALŠÍ 1 FOTKA

Firmy na výrobu přípravků pro oddálení ejakulace mu nemohou přijít na jméno. Nesnáší ho. Jiří Paroubek totiž dokáže to co ony a to zcela zadarmo.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.3.2018, 12:04

Podle nejnovějších údajů, které nezávisle na sobě nasbírala agentura pro výdrž a spokojený sex a firma Odlož ejakulaci na později, je jasné, že pokud muž při sexu, když se blíží jeho vyvrcholení, myslí na Jiřího Paroubka, dokáže oddálit ejakulaci až o třicet dobu v řádech desítek vteřin.

„Od té doby, co při sexu myslím na Jiřího Paroubka, mám takovou výdrž, že má manželka dosáhne orgasmu každý druhý sex. Zachránilo nám to vztah a s manželkou přemýšlíme o miminku,“ prozradil spokojený uživatel Jiřího Paroubka pan Antonín Hulec. Rovněž potvrdil, že v případě početí syna dostane tento jméno Jiří, aby tak symbolicky poděkoval právě Jiřímu Paroubkovi za zkvalitnění sexuálního života.

„Dříve jsem se potýkal s předčasnou ejakulací. Stačilo několik přírazů a bylo po parádě. Dlouho jsem se trápil. Tradiční metody selhaly. Potom mi kamarád řekl o Jiřím Paroubkovi. Z počátku jsem k tomu přistupoval skepticky, ale hned první použití Jiřího Paroubka mělo fenomenální úspěch. Dotáhl jsem délku sexu na solidní dvě minuty a má partnerka vykazovala známky spokojenosti. Od té doby, co myslím při sexu na Jiřího Paroubka, stal se ze mě ucházející milenec,“ pochvaloval si zase Josef Budinský, který Jiřího Paroubka používá již druhým rokem.

„Je to svým způsobem fenomén. V současné době nevidíme v tomto ohledu konkurenci, která by Jiřího Paroubka ohrozila. Tam se sešlo všechno tak akorát. Proběhly pokusy s myšlenkami na Miloše Zemana, ale zkoumané objekty během sexu ztratili o koitus absolutní zájem. Začali se třást a schoulili se v koutu do klubíčka. Zaznamenali jsme i několik pokusů o sebevraždu. Vyhodnotili jsme, že myslet při sexu na Miloše Zemana je už moc,“ vyjádřil se k situaci profesor Konrád z brněnského Institutu pro zdraví a krásu.

Nová a převratná metoda však narazila u antimonopolního úřadu, který Jiřího Paroubka v současné době prověřuje a hrozí jeho zrušením či vysokými pokutami. Podnět k prozkoumání podaly firmy, které se zabývají produkcí povzbuzovacích prostředků a především prostředků na oddálení ejakulace.

„My jsme poctivá firma. Platíme daně, zaměstnáváme lidi. Náš výrobek funguje stoprocentně. Stojí za ním roky výzkumu. Garantujeme oddálení erekce o dvacet procent už při prvním užití. Ale s Jiřím Paroubkem nemůžeme konkurovat. Myslet na Jiřího Paroubka je zadarmo. To si my nemůžeme dovolit. Musíme platit zaměstnance, nájem prostor a to nemluvím o energiích,“ stěžoval si Vladislav Mourek, ředitel firmy Avocano, která vyrábí podpůrné prostředky k oddálení ejakulace a který spolu s dalšími zástupci podobných firem podal podnět na antimonopolní úřad.

Ostatně ani někteří lékaři nejsou s přelomovou metodou spokojeni.

„Myslet při sexu na Jiřího Paroubka není zdravé,“ nechal se slyšet sexuolog Marián Novotný.

Názory odborné veřejnosti se v otázce Jiřího Paroubka zatím rozcházejí a tedy nelze předem určit, kde přesně je pravda. Jisté ale je, že Jiří Paroubek pomohl mnoha mužům oddálit ejakulaci a zlepšil tak jejich sexuální život.

A tady se můžete podívat, kterak se kundolap Paroubek rozváděl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články