fb pixel Vtip dne: Na Ještědu hoří les. „To je zajímavé, že před rokem 89 tu nic nehořelo,“ podotkla diskutující na Facebooku – G.cz
Vyhledávání

Vtip dne: Na Ještědu hoří les. „To je zajímavé, že před rokem 89 tu nic nehořelo,“ podotkla diskutující na Facebooku

Sociální sítě jsou zlatou pokladnicí vtipů a důkazů, že žijeme ve skutečně pomateném společenství. Ať už za to může letošní horké léto, anebo prostě jenom všem definitivně hráblo, následující komentář pobavil celý Facebook.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.8.2018, 15:09

Za komančů bylo líp

Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým fakt nerozumíme. Třeba komentáři, který se objevil na facebookové stránce webu iDNES.cz pod příspěvkem o hořícím lesu na vrcholku hory Ještěd. Napsala ho jakási Dana Santnerová a zní následovně:

„Zajímavý to úkaz. Před r. 89 tady žádný les nehořel, natož tam na hoře, kde je vždy minimálně o 15 stupňů chladněji. Dokonce ani kombajny, ani pole, leda tak nějaký stoh, kde si hrály děti se sirkami, dokonce nehořely sklady, hangáry... Byla prevence, školení, pouze tu a tam něco zapálil blesk. No, dneska tu hoří kde co, protože je třeba dostat peníze z pojišťoven. Pojistné podvody jak vyšité. Obraz bordelu ve společnosti. Takové požáry vždy odhalí pravdu o stavu věcí,stojí v poučeném příspěvku Santnerové. Pokud si říkáte, co jste si to právě přečetli, no, tak jo, tohle vážně někdo vymyslel a veřejně vypustil.

Problém je, že paní Santnerová není zdaleka jediná, kdo se poslední dobou pouští do zcela nesmyslných přirovnání ze šuplíčku s nálepkou „za komunistů bylo líp“. Když pomineme, že všechny ty absolutní zaměstnanosti, pivo za pár kaček a ostatní libůstky byly vykoupeny nesvobodou, stíháním a dalšími zly, dá se dost pochybovat o tom, že hořící ještědský les nějak souvisí se současnou politickou situací.

Ledaže? Pokoušeli jsem se kontaktovat zástupce Iluminátů s žádostí o vyjádření, bohužel se nám to nepodařilo.

Tak si radši přečtěte o pohádce Bubeník a princezna, která je všem pro smích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články