fb pixel Facebook si utahuje z nové české pohádky Bubeník a princezna. Film s příšernou animací stál 82 milionů – G.cz
Vyhledávání

Facebook si utahuje z nové české pohádky Bubeník a princezna. Film s příšernou animací stál 82 milionů

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Stav české kinematografie zdá se nám už roky býti žalostným, že by se ale blýskalo na lepší čas? Mezi Čechy na Facebooku právě koluje nový trailer k animované pohádce Bubeník a princezna, která podle filmového serveru IMDb stála skoro 82 milionů, a to už je pořádný rozpočet.Po shlédnutí upoutávky ovšem přichází nejen zklamání, ale i totální zmatení.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.8.2018, 14:40

WTF?

... Takovou a žádnou jinou reakci vyvolává upoutávka na britsko-českou pohádku Bubeník a princezna. Animovaný počin na motivy příběhu bratří Grimmů natočil Alex Pietr a do kin by měla jít ještě letos. Podle filmové databáze IMDb.com rozpočet filmu dělá 81 800 000 korun. To je celkem slušné, takže by se celkem logicky dal očekávat povedený výsledek.

Jenže. Podle traileru má tahle podivná věc k povedenosti daleko tak, že ji ani nevidí. Animace připomíná deset let staré počítačové hry a sama upoutávka působí dojmem, že ji dělal někdo na hodně špatném LSD tripu. Pokud jste ještě neměli tu čest, podívejte se tady:

Otřesné, že? No, všimlo si toho hodně lidí, takže se video šíří po Facebooku jako mor a stejně tak pobaveně zmatené, nechápavé komentáře. "Tak to bych ty peníze radši věnoval Stropnickému na opravdu zámku," poznamenal jeden z diskutujících, zatímco jiný upozornil, že i Warcraft II (rok vydání 1995) byl graficky kvalitnější. Trailer sdílel i filmový kritik Kamil Fila nebo komik Nikola Džokić, který ovšem poznamenal, že tohle alespoň dokončili. Narážel tak na nikdy nedokončený fantasy projekt Poslední z Aporveru, který se začala dělat v roce 2007, stála asi 240 milionů a dodnes ho nikdo neviděl.

A takové věci se tady prostě dějí.

Tak se radši podívejte na kvalitní seriály, které si můžete pustit letos v létě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články