fb pixel Všechno nejlepší, Svobodo a přímá demokracie! Okamurova sekta slaví 5 let boje proti uprchlíkům a islámu – G.cz
Vyhledávání

Všechno nejlepší, Svobodo a přímá demokracie! Okamurova sekta slaví 5 let boje proti uprchlíkům a islámu

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Pět let s SPD Tomia Okamury se nám zdálo jako věčnost, nicméně žádné jiné politické hnutí nedokázalo vytvořit během tak krátké doby tolik kontroverze jako právě tato „vlastenecká“ parlamentní strana. Doufejme, že uspějí ve volbách i v příštím roce, abychom se mohli z plných plic zasmát nad Tomiovými nebo Roznerovými výroky.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 3.6.2020, 15:24

5 let s SPD Tomia Okamury

Připadá nám to jako včera, když se se Tomio Okamura společně s Radimem Fialou odtrhli po podivných sporech s hnutím Úsvit přímé demokracie, a společně se rozhodli založit pravděpodobně nejšílenější politické hnutí v historii naší země. Tak vzniklo SPD – Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury s chutí prosazovat nelogické zákony a lobotomické myšlenky a hlavně dosazovat nekompetentní osoby na vysoká místa v oblasti politiky. Od první myšlenky založit SPD už uteklo neuvěřitelných 5 let, během kterých jsme stále svědky toho, jak jsou ti nejprimitivnější občané z nás oblbováni skrz sociální sítě svého předsedy Tomia Okamury.

Během této doby se toho příliš nezměnilo. Tomio je stále vůdce smečky, která v Poslanecké sněmovně pouze mlčí a k ničemu se nevyjadřuje. A když už se k něčemu vyjádří, tak je to většinou ostuda, bizár nebo zpochybňování existence koncentračního tábora. Jen si vzpomeňme na volby do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2017, když se na kandidátce objevil i například mistr slova a manažer hudební kapely Argema Miloslav Rozner nebo například Radek Koten, který na svém Facebooku varoval veřejnost před zabijáckými mikrovlnými troubami. Oba se nakonec stali poslanci a Koten nakonec i předsedou Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

V předchozích letech jsme samozřejmě byli svědky mnoha eskapád ze strany téměř všech členů SPD, a proto navrhujeme si je společně připomenout v následující galerii toho nejzajímavějšího, co se v této esenci vlastenectví vlastně událo.

Tak tedy přejeme všechno nejlepší a minimálně dalších 5 vlasteneckých let.

Podobné články

Doporučujeme

Další články