Všechno nejlepší, pane prezidente! Miloš Zeman slaví a Vainovy koláže nás baví – G.cz
Vyhledávání

Všechno nejlepší, pane prezidente! Miloš Zeman slaví a Vainovy koláže nás baví

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Prezident ČR Miloš Zeman se poslední dobou chová jako paní Columbová. Od dob koronavirové krize jsme ho skoro neviděli, ale občas se o něm mluví na sociálních sítích. Našim občanům samozřejmě dlouhodobě chybí, protože by nás měl povzbuzovat v těchto těžkých časech, kdy mnohým z nás není do smíchu. Miloš má navíc dnes 76. narozeniny, takže mu přejeme hodně zdraví a samozřejmě lepší pracovní morálku.

Martin Miko
Martin Miko 28.9.2020, 14:08

Miloš Zeman slaví 76. narozeniny

Kromě toho, že dnes slavíme Den české státnosti, tak bychom neměli zapomínat ani na narozeniny českého prezidenta Miloše Zemana, který je tu s námi už úctyhodných 76 let. Tento rodák z Kolína slaví už 8 let narozeniny ve funkci prezidenta naší země a slavit se prý chystá pouze v rodinném duchu, jak sdělil deníku Blesk jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Takže žádnou párty s Michalem Davidem a kardinálem Dukou letos doopravdy nečekejte.

Celá redakce samozřejmě přeje Milošovi Zemanovi pevné zdraví a zároveň bychom si od něj my přáli, aby se více angažoval v dobách, které nejsou příliš snadné pro naši zem. Kam se poděl ten prezident dolních deseti milionů? Od března, tedy od doby, kdy v Česku vypukla pandemie v souvislosti s koronavirem covid-19, jsme našeho prezidenta viděli málokdy. Jen si vzpomeňme na půlku března, když se po dlouhé době objevil na televizních obrazovkách, aby urazil novináře a vyzval lidi k odvaze. Tehdy totiž čelil četné kritice mnohých za to, že aktivně nepodporuje národ. Místo toho stihl ještě nejspíš urazit Jana Hrušínského, a pak se na delší dobu opět vypařil. Na druhé straně jsme byli svědky toho, jak slovenská prezidentka Zuzana Čaputová podporovala Slováky a my jsme jen nevěřícně sledovali, jak nám 5 hodin denně čte krizový štáb nesmyslná pravidla, která se každý den měnila.

Do toho všeho si Miloš Zeman ještě stihl zlomit ruku při nešťastném pádu. V médiích se často hovoří o tom, že má však i další zdravotní problémy, kvůli kterým je tak často doma. Prý ho trápí cukrovka a navíc má nemocné nohy.

Bez Miloše jsme dokonce zažívali tak těžké časy, že jsme si museli dělat legraci z ostatních, protože tím, jak byl náš prezident zalezlý, tak nic nedělal a skoro nikde nemluvil. Takže vlastně i díky našemu prezidentovi zažívá Vain poměrně těžké časy. Nicméně za poslední rok se nám podařilo i tak sesbírat poměrně solidní sbírku koláží s našim prezidentem. Všechny samozřejmě vytvořil náš grafik Vain, kterému opět děkujeme.

A co byste popřáli našemu prezidentovi vy?

Podobné články

Doporučujeme

Další články